pocity po rozchode

Príspevok v téme: pocity po rozchode
diata

rozisla som sa priatelom dlho som sa odhodlavala.boli sme spolu pat rokov a zistila som,ze nasa buducnost uz vlastne neni nasa,ze sa rozchadzame v pre mna zakladnych veciach,kazdy z nas mal ten svoj svet iny...on to ale strasne zle zobral,trapi sa a je smutny a ja mam stale zly pocit,ako som mu ublizila,neviem sa cez to preniest.nechcem byt ale sama a stretla som jedneho skveleho chalana.lenze ked som s nim,stale myslim na to,ze ako vobec mozem byt stastna,ked som tak ublizila cloveku,ktoreho som tak dlho mala rada...neviem sa uvolnit a byt stastna naplno..koli vycitkam.
napiste mi prosim vase skusenosti,ked ste dakoho nechali koli hocicomu,aj trebarst koli niekomu inemu.dik

trikss

Ze ste sa rozisli je podla mna v poriadku. aj on to pochopi, casom. ale moja... som v opacnej situacii. moj "milacik" je v zahranici, o mesiac sa ma vratit a zda sa ze niekoho spoznal.. je to pre mna straaaaasne tazke.. je to fakt otrasny pocit, ze ja sa tu trapim a on je tam s niekym. neviem, ci su spolu, bneviem, ci ma podviedol. alebo mu len hrablo.. neviem nic.. bola som aj v tej tvojej situacii. rozisla som sa s chalanom a velmi skoro som zacala chodit s inym. bola som mlada a hlupa, ale potom som to lutovala. mozno je toto teraz odplata. Velmi som ublizila vtedy davno.. teraz trpim ja. Vsetko sa cloveku raz vrati.. nechcem moralizovat, ale chcem ti poradit, pockaj.. cakaj, kym sa byvaly s tym troska vyrovna.. Aj keby si niekedy najradsej "skocila" po tom druhom, nerob to. vydrz.. Takto sa to moze stazit este viac ako to je. nehovorim, ze mas cakat x rokov, ale aspon niekolko mesiacov.. zo vztahu treba najprv "vytriezviet"...vela stastia.

peo

No ja neviem ale ja sa momentalne asi pomaly ale isto rozchadzam s mojou holkou. Ja sju sice velmi lubim ale ona asi nie. Mi povedala, ze potrebuje cas, ze sa citi ako alica in chains. Ze nema volnost ale tak sme spolu malo a aj ja chcem s nou trosku byt. A ta sputanost sa da vyriesit rozhovorom ale ona ma vlastnu hlavu a uz teraz som natom tak ako vy. Velmi to boli. A aj tie vicitky z rozchodu poznam lebo aj ja som ich mal pred nejakym tym casom. Tiez som sa trapil ale nato treba len cas. Ke dnam vie niekto poradit tak nech dopise daco.

nikaa

ahoj,,, tak ja som sa akurat rozisla s priatelom bola som s nim sice len rok,,, ale my sme sa vôbec nehadali ,,,, pre nic ine len pre jeho kamosov,,,vzdy hovoril ze mu chyba aby s nimi vysiel, a bol s nimi cez den no chcel aj vecer,,,a to mi bolo divne ze ja mu vôbec nechybam a hovori ze ma lubi,,, velmi ma to trapy lebo ja ho mam nadovsetko rada,,, a je to len den no strasne mi chybaa,,,,,,,,a trapy ma ze sme sa pohadali pre taku sprostost§! nemalo to zmysel ja viem ze potrebuje volnost ale kazdy vecer to je privela,,,,