SEX S ANTIKONCEPCIOU

Príspevok v téme: SEX S ANTIKONCEPCIOU
beatris

chcem sa spytat, ked uzivam antikoncepciu moze sa priatel do mna kludne vystriekat???Ja beriem HAK a priatel s ado mna vzdy vystrieka,ale bojim sa ci naahodou nemozem otehotniet.Moja doktorka ma ubezpecovala ak beriem tabletky spravne a dodrziavam hodiny tak som chranena 100%. prosim poradte moj strach je vacsi

lilinka

Skus sa opytať gynekologov na www.antikoncepcia.com. Alebo radsej neskusaj lebo akurat nahnevas panov doktorov. Odpovedia ti, že ak ich berieš pravidelne tak čo si mysliš, že na čo ich berieš a že do teba može striekat aj cely den tvoj frajer.

jennqa

beriem antikoncepciu, Triregol sa vola, skoro stale ju beriem pravidelne(pripomienka na telefone :)) ale cez menštruačnu pauzu samozrejme nie.. možem bez problemov suložiť so svojim partnerom??

tina

Ja som to tak robila sest rokov a neotehotnela som, ale ziadna antikoncepcia nie je 100 percentna. Jedine, ze by si nesexovala :D

katerina

ja beriem HAK uz asi pol roka a partner sa vzdy urobi do mna, zatial nie som tehotna, ale tiez mam niekedy strach. moja kamoska ked to robi s frajerom, tak sa do nej nikdy neurobi a to berie tiez HAK.

jana906

pokial beries tabletky pravidelne v urcitu hodinu (rozdiel hodky alebo dve je vpohode), tak by sa nic nemalo stat. Radsej by som ale neriskovala brat ich nepravidelne...hovori sa, ze ak ju zoberies do 12 hodin, tak to este funguje ako ma, ale ak ju vezmes neskor, tak je riziko stale vacsie. A ak ju nezoberies vobec, tak mozes kupovat vybavicku...a pozor tiez na zaludocnu nevolnost, pretoze tabletka potrebuje asi take dve hodiny na to, aby sa mohla vstrebat. Ak ju vyvratis, je to to iste, ako by si ju nevzala

zooza

ziadna antikoncepcia nie je 100% .. tak treba proste ratat s tym ze babo moze prist aj ked to nie je prave vhod .. a milovat sa len s tym, koho lubite a viete si ho predstavit ako otca svojho dietata .. co vy na to?

zienka

Ano je to tak, na sto percent nie je nic. Na zaciatku som sa bala aj ja, ale uz nemam strach. Ak mam istotu, ze moj partner je zdravy, iny sposob ochrany nepouzivam a zatial tehotna urcite nie som.