Som bi? hanbim sa

Príspevok v téme: Som bi? hanbim sa
miriamqa177

Mam 17...Uz rok a pol chodim z jendym chalanom.Milujem ho aj on mna a rozumieme si ... ale mam taky problem o ktorom nikto netusi.Pritahuju ma aj dievcata.Raz na silvestra sme sa ja a moje kamosky vybrali na chatu a tam sa to asi vsetko zacalo.Hrali sme flasu a vyslo na mna a moju kamosku Lucku.Bozkavali sme sa a mne sa to velmi pacilo.Predstava ze by som chodila z holkou ma nijak neodpudzuje skor naopak.
Som bisexualka ?:( strasne sa za to hanbim a neviem co si mam mysliet ... som zmetena

agina

Poliewocka vies co mne konkretne prebene hlavou ked stretnem taku prsnatku??? Lutujem jej chrbticu, dalej ju lutujem v tom, ze nemoze zohnat na seba podprsenku a v neposlednom rade v tom, ze ked si lahne na chrbat, tak sa jej didy rozcapia do stran:)))))))))

poliewoocka

Agina:)))ci chces,ci nie,vidis,ty sa na tu "prsnatku" predsa len pozries a hlavou ti preblesne milion asociacii,ktore si poriadne ani neuvedomis,lebo su komplexne a neskutocne rychle zablesky neuronov:))Bol to len ubohy pokus o priklad a vysvetlenie ti suvislosti.Skoda,nepochopene...co uz.Kasli na to.

rodrigez

Podla mojho nazoru je vacsina zien tak trochu bi... je ine ako chlapy, u vas je to o nehe, nieco ine, pekne... V podstate sa ani necudujem, sak vela z nas chlapov vie hovno o tom co vam robi dobre a co sa vam paci. Kto pozna zenske telo lepsie ako zena... okrem toho je ovela krajsie ako chlapske... je to podla mna viacmenej prirodzene... v kazdom pripade sa nestresuj, je to normalne, nie si lezba... casom pochopis ze je mozno fajn pomaznat sa s babou, ale budes potrebovat aj kladivo:)) Hod sa do klidu a nestresuj...

lea

Ano, bozkavala som sa zo zenou, ale myslim, ze obidve sme to robili, len kvoli provokacii chalanov a dobre pod vplyvom alkoholu. aspon ja mam pocit, ze vacsina bab to robi kvoli chalanom, preto na verejnosti a nie v sukromi. aj nam sa to stalo na diskoteke a myslim, ze ma ta baba trochu vyuzila, na uputanie pozornosti, hanbim sa za to dodnes. a mala som potom hnisavu anginu :-) asi za trest :-)

agina

poliewooocka:)))))))
to ma pobavilo:))))ked pozriem na "prsnatku", ze si predstavujem, ako jej "didy" vyzeraju pod trickom.....:))))
oooooooo, moja zlata, to urcite nie...

poliewoocka

Agina,ako si to myslela, "tak to zase nemas pravdu"?Citala som to v jednej nemenovanej knihe o sexuologii.KAZDY clovek tym obdobim prejde,aj ked sa na to mozno nepamata.Niekoho to "postihne" v materskej skolke,niekoho v dochodku.To neznamena,ze kazda musi mat prave v 17tich chut "rozdat si to s babou".A u kazdeho sa to prejavi v inej miere.Niekoho vzrusi len pohlad na zenske vnady,neverim,ze sa ti nestalo pri pohlade na obdarenu damu,ze si sa nachvilu "zamyslela",ake ich ma bez toho tricka.Vidis...(teda,nieze by som to vztahovala na seba,to teda nie).Niekto sa aj prejavi...Toto vsetko je vec nazoru a adekvatneho usudku.

mari

Ale ano poznam aj lesbicky, ktore maju deti. Lea uz asi niecim takym presla, preto ti dala taku odpoved. Ja ti mozem povedat, ze v 17 rokov este väcsina mladych ludi nevie, ze aku ma orientaciu. Nikam sa neponahlaj, zi si svoj zivot, ono sa ti to casom samo od seba vyjasni. Ale ak mas rada deti a chces mat vlastne, tak im dopraj otca, budu to mat jednoduchsie vo vychove aj v zivote.

kakaovnik

je to len hra,fantázia,nič viac.dnes su toho plne filmy,casopisy,tak zacnes na to intenzivnejsie mysliet a hrat sa s myslienkou,co keby...neries to,ked sa ti pacia aj chlapci.otazka je,ci chces v zivote mat aj deti-lebo ako homosexual ich mat nebudes.