tak to jest,aky mate na to nazor? SAD

Príspevok v téme: tak to jest,aky mate na to nazor? SAD
deniska.15.k

Čo vy na to? Je to tak.Ma niekto z niečim takymto skusenosti? Nemusi byt až takyto EXtrem,ale menši eXtrem..TAk ZAČNEM::Moja naj-kamoška ktora mala 15rokov sa zalubila do ženača ktory ma 2 deti a on ma vyše 30rokov,zalubila sa do nho lebo sa jej pačil a že je šoferom SAD,jasne ze na konečnej ona nevystupila koza jedna (naschval) a oslovila ho,takto sa to stavalo čoraz častejsie,až raz on ju nepustil a stalo sa to,no mal s nou SEX,ja som si myslela ze bude nariekat ale ona povedala že sa maju radi a že už spolu chodia a že sa kvoli nej zo ženou rozvedie,chodoli spolu asi 1mesiac,on ju potom odkopol ako špinavu ponožku,a vyzerala ako ostatna Ku... pred nim aj jeho kamošmi šofermi SAD hanbi sa tam chodit do dnes je už tomu rok..pamiatka na cely život...

miri413

a teraz uz vobec nikto nic netusi, ze kto by to mohol byt :D uz vieme ze je z kosic, a mame aj "pachatela"...ale aspon sa pred nim daju na pozore, aj ked ho tam nie je uplne vidiet

deniska.15.k

adresne? nemyslim si nepovedala som ani jej meno ani kde byva no nič take...možno ma niekto taketo problemy na slovensku ako moja kamoška-neverim že je sama

angela27

veru je to dost adresne,kto pozna tento pripad,hned spozna o koho sa jedna-ak sa doteraz trapila,este sa len zacne viac.

deniska.15.k

miri413 : Maš pravdu,je to moja naj naj kamoška,chcem jej dajak pomôct, klamat ju nechcem tak sa vas pytam či sa niekomu niečo take stalo,kebyže ano,možem jej potom povedat že nie je sama-ona si mysli že len jej sa taka vec stala a inej nie....zatial o tom nevie že tu o nej pišem-ale viem že sa to nedozvie-nepozna toto forum -ona chodi len na Azet aj to občas

miri413

deniska: akoze sorry, ale aj ked je to tu anonymne, co ked sem nahodou ta baba dojde si to precita a zas ju to este viac rani? co ti toto pomaha, ze ju tu ohovaras? maximalne, kedy by to mozno mohlo byt tolerovane, je vtedy, ked to sem pises ako priklad, aby si na to ostatne baby davali bacha...mno aj tak je to dost surove voci tej babe...