Aerobic Bratislava

tinka_s

Ahoj, podla mna fatburner a bodystyling je vo vacsine o tom istom, vacsia cast cvicenia sa venuje hlavne posilovaniu. Dobra je kombinacia "zostava" a posilnovanie, kde spalujes tuk a pri posilnovaniu upevnujes svaly.

tinusska

ja mam moznost chodit do fitka na kramaroch - tiez je to fitrelax a chcem sa spytat co znamena cvicenie fatburner a bodystyling? su dobre na chudnutie a rychlejsie spalovanie tukov?

tinka_s

ahojte,
vcera som si bola prvy-krat zacvicit v Astre na aerobicu, super, sa mi zapacilo. Satne sice trosku mensie ale hlavna je kvalita cvicenia :-) Bola som na bodyworku ale urcite chcem skusit taerobic :-)

kilogramka

tinka, to by bolo super mohli by sme ist niekedy spolu do astry, ja tam chodim kazdy stvrtok na 20:15:) ked je tam menej bab tak je vtedy step aerobic:)
na herkulesa chodis na lindu? alebo kedy?

tinka_s

ahojte, tiez chodievam do Hercules-a, je tam super step aerobic, ale aj joga je fajn...
Do Astry urcite skocim, ved novy, zas nove predstavzatia :-)

kilogramka

filaga, astra to ma trosku dalej ale v podstate to je pri tom, mas pravdu:)
sara, viem ze tam je jedno pri poluse, tam pri takej nejakej cukrarni a cestovke, ale neviem ti poradit nazov, ale urcite tam je :) alebo Herkules pri starej ikei je fajn:)
prida sa zajtra niekto na body work interval v astre?:) 20:15:)