nemám orgazmus

RNG

Na zlepsenie sexu skuste brat bylinu Dong Quai, je to zensky "zen sen" odpradavna v Cine na tento ucel pouzivany(2x500 mg)

tana-alex

ja som orgazmus nemala este v zivote ani ked som bola tehotna a sme sa milovali tak som nemala.neviem ci je to nejaka choroba aj ma to trapi pretoze sa na sex tesim aj ked nedostanem orgazmus poradte mi niekto.veci typu,ze si mam sama hladat bod g alebo,ze mam masturbovat tak to nie to sa mi nie,ze hnusi,ale to je take eeeeeee zvlastne neviem ako to mam opisat.

mimi.a

iwka, ja by som ti poradila pockat az porodis, das sa do poriadku a potom to bude zase dobre. V tehotenstve sa vsetko meni, lomcuju nami hormony, telo sa pripravuje na svoju ulohu.. sex ti je prijemny tak si ho uzivaj, dokial mozes. Je vela zien ktore orgazmus nemaju vobec a ziju:))) A hlavne to teraz velmi neprehanajte, nech si neublizis.

panča

a preco by malo byt postihnute? ja som sice hovorila o strachu-ale nie preto, ze by ho mala mat. pohlavny styk moze byt nebezpecny len vtedy, ked by mohol vyvolat predcasny porod. Nema ako ani preco ovplyvnit samotne dietatko. Praveze sex v tehotenstve je uplny iny-zena sa nemusi bat nechceneho tehotenstva, samotne pohl. organy su lepsie prekrvene ...