Zapach v podpazusi

Príspevok v téme: Zapach v podpazusi
nikoj

no co s tym zapachom ? v lete som si myslela ze je to od potenia a tak.. ale teraaaz v zime ? vsak sa ani nepotiiim... ale furt je ten zapach.. pouzivam rozne dezodoranty.. teraz mam adidas.. aj sa sprchujem kazdy den... tak preco je to ? :(( pomooooooooccccc..... aj ked si dam rano parfem potom citit uz len ten zapach z podpazusia.. trapneee ...

leny

ahojte,chcem len prispieť....vyskúšajte antiperspirant DRICLOR,je dostupný v lekárni....super zaberá,ale je to chémia,vyskúšajte.

ta3

radila by som nepouzivat antiperspiranty, velakrat som citala, ze sposobuju rakovinu, radsej deodoranty a ako Lizanka spravne hovori, vypust to z hlavy, bude to urcite lepsie

lacko2113

zdravim,ja mam podobny problem,ktory by som chcel vyriesit:mam problem,ktory ma velmi trapi.ked zacnem pracovt po urcitej dobe zacnem zapacht(ja zapach necitim),aj ked dodrzujem hygienu(kazdy den sprcha,antiperspirant).ked vsak pridem ihned po praci za priatelkou,v tom istom obleceni,nic neciti.problemy s nadmernym potenim nemam.pravidelne sportujem a nikdy som s nicim podobnym nemal problem.kto ma,alebo mal podobny problem nech odpise a poradi.dakujem za vsetky odpovede.

grdf

omg ved sa spytaj obvodaka co to moze byt, bezny clovek ked pouziva antiperspirant tak nezapacha takze to bude v niecom inom asi, spytaj sa lekara

kandel man

fuuu ha no dakujem za rady. ja to skusim s tou zdravou vizivou...antiperspyrant pouzivam stale a viskusal som hociake druhy antiperspyrantou a nic nepomaha.skusal som uz co kolvek od liekov, cajou as po sprchove geli, antiperspiranti,geli npr.hemostop,antibakterialne mydla...
skusim to s tou stravou a mozno to prejde dufam...dakujem:)

kandel man

fuuu ha no dakujem za rady. ja to skusim s tou zdravou vizivou...antiperspyrant pouzivam stale a viskusal som hociake druhy antiperspyrantou a nic nepomaha.skusal som uz co kolvek od liekov, cajou as po sprchove geli, antiperspiranti,geli npr.hemostop,antibakterialne mydla...
skusim to s tou stravou a mozno to prejde dufam...dakujem:)

lizanka

to velmi dobre poznam, nastastie je to uz u mna minulost. parkrat som sa emocionalne spotila pre somarinu, potom som si to vsimla a sustavne som mala hrozny strach z toho, ze sa spotim zas, niekto to uvidi atd. atd. bolo to psychickeho povodu. donutila som sa nemysliet nato a uz sa prehnane nepotim. moze to byt aj tvoj pripad, pokial mozes vylucit problemy so stitnou zlazou, hormonalne poruchy ci hyperhydrozu.

deodoranty sa takpovediac "splachnu spolu s potom", takze prestanu vonat a citis uz svoj prirodzeny pach. z vlastnej skusenosti mozem povedat, ze v takomto pripade ani antiperspiranty nazastavia potenie, a okrem toho je v nich hlinik.

blufee

mna trapi uplne to iste... hygienu dodrziavam, pouzivam antiperspiranty a aj tak ... je mi trapne, ked ani nemozem zdvihnut ruku, lebo mam v podpazusi nechutne flaky od potu.. to mam teraz nosit len ciernu, aby to nebolo vidno??..