Obojstranný zápal stredného uška u 8 mesačného bába

Príspevok v téme: Obojstranný zápal stredného uška u 8 mesačného bába
smejka

Ahojte. Moja 8 mesačná dcérka dostala zápal stredného ucha na oboch stranách. Má už druhý deň vysoké horúčky a plače. Dávam jej antibiotiká, ušné kvapky a nosné antibiotické kvapky. Bojím sa aby sa jej nezhoršil sluch. Preto sa vás pýtam či by mi neikto nedal radu ako s tým zatočiť domácou radou. Ďakujem

smejka

Ďakujem každému čo sa pripojili k mojej tak závažnej problematike, no hlavne mentolke, lebo má ten problém tiež. Vieš moja, po mojích skúsenostiach s tým bacilom viem že ti dajú spraviť výter a tam udajú aj skupiny antibiotík na aké je ten bacíl citlivý. Moja dcérka vybrala s tej ponuky už 6 dávok aj formou injekčnou no stále sme sa ho nezbavili. Pneumocock sa v jej uškách tak usídlil, že je teraz rezistentný na antibiotiká tak skúšame všetko. Problém zo sluchom bol možný, no tou operáciou sme sa vyhli zápalu mazgových blán a možnému zhoršeniu sluchu. Vysvetlím to laicky""" Mala teploty a potom sa jej prevalil hnis z uška. Bubienok prasko sám od seba no hrozilo že pri takom sylnom odtoku sa môže stať že to nepraskne von ale vtečie ten hnis do mozgu. Bola na tom už tak zle že mala už chytenú kosť a aj spánkové kostičky. Preto jej voperovali kanáliky do zvukovodov, aby ten hnis vytiekol von. No pneumocock tam stále ostáva až kým sa ho nezbavíme. Odporúčam ti navštíviť nemocnicu v Košiciach, krčné oddelenie a pána lekára Komana. Nám velmi pomohol. Ja som tiež z ďaleka, Košice sú od môjho mesta 100km ďaleko, no išla som si tam poležať, spravili jej CT-čko a tam to všetko ukázalo. Obyčajným vyšetrením toho vela neuvidia, poznám to. Tebe to odporúčam.Je to hrôza čo si tá malá osôbka vytrpela a ja s ňou, no dúfam že sa to nezopakuje. Napíšem aj na mail, len potrebujem sa niečoho chytiť, tak sa pýtajte. Rada pomôžem po mojej skúsenosti každému. Ahoj

RNG

Na pneumokoka je dobra stieborna koloidna voda, GSE, a oreganovy olej. Vsetky tri su ucinne, GSE(30 kvapiek na pol litra vody) a koloidna strieborna voda sa daju aj striekat do hrdla nosa, oci...

mentolka

tvoj mail mi nejde bohuzial otvorit,preto posielam moju adresu,budem moc rada ked sa ozves.
mikroskopika@azet.sk
dakujem.

mentolka

Ahoj smejka a co dcerkin sluch,je to ok? Moja mala toto iste ked mala 10 mes.a lekar nas upozornil ze moze prist o sluch,ale vsetko je ok.Pneumokoka sa nam doteraz nepodarilo vyhubit,brala 6x atb a bezvysledne.Trosku asi davam vinu aj pediatrovi,lebo ju ma za pokusneho kralika a len do nej cpe atb. o inych formach liecby neuvazuje,ani ja sama som nic nenasla.Pneumokok momentalne najviac robi sarapatu v nosteku uz odvlani jej tam robi bordel,stale ma sopliky a zle dycha.Ani nevies ako sa bojim aby sa v noci nezadusila ked ju tak pocujem pískat nostekom a lapat po dychu.Pediater nam dal 2x kvapky pamycon,po prvom dobrati sme boli opakovane na vyter a bol tam stale.Tak na mna navrieskal preco som jej to nedavala a napisal nam este raz to iste.Druhykrat sa uz ani neunuval nas volat na vyter aj ked dcera ma problemy.Bola som za nim a povedal mi "sak ked chcete tak pridte na ten vyter teda no" Je to na slak trafenie.Byvame na dedine nemam volbu ineho lekara,nemozem si dovolit zo zapadakova behat 20km k druhemu.Ale asi to budem musiet nakoniec urobit,lebo tu sa zrejme nepohneme zo zacarovaneho kruhu.

smejka

Tak som tu znova. Dcérke ten zápal vznikol z baktérie pneumocock. Začal byť rezistentný na antibiotiká, čiže žiadne ho nezničili. Po opakovanom výtoku hnisu z ušiek sme skončili v Košiciach v deckej fakultnej nemocnici. Bola operovaná. Do ušiek jej voperovali trubičky na odtok hnisu, lebo bola len milimetrík od zápalu mozgových blán, tak táto operácia bola posledné štádium aby jej hnis nebuchol do mozgu. Pneumococa sa nedarí vyhubiť, no je na antibiotikách dalej. Ak zmizne dám ju zaočkovať. Ak sa vám niečo také prihodí, odporúčam dať spraviť výter čím skôr, je to pliaga tak nedopadnite ako moja dcérka. Pááá

RNG

Cosa tyka zdravia, som "potravinovy doplnkar" a podporujem (dotujem) na Slovensku potravinove doplnky, ci doplnky vyzivy, a mam tam aj obchody-pozrite na reklamy google na boku tohoto fora(niekedy aj na spodu).
Profesionalne(tam kde zarabam a nie stracam) som inzinier, vyrabam suciastky, hlavne pre letecky priemysel
Nie som ale jediny, ktory s tymito novsimi doplnkami prichadza. V USA ,kde zijem je toho podstatne viac a dufam, ze sa mi podari prispiet k popularizovaniu niektorych aj v Europe, teda hlavne na Slovensku ako Americkemu Slovakovi.

smejka

RNG, ďakujem ale chcem sa opýtať v akej sfére pracujete?? Ak chcete nemusíte odpovedať,lebo tu čítam od vás rady, sú perfektné, len mi prídu akosi nezvyčajné. O niektorích bylinkách a olejoch som v živote nepočula a ani neviem kde to dostať. Viete ja bývam v maličkom meste na konci republiky a tu je sotva základná ponuka v lekárni. Ďakujem, vážim si vaše rady. Už zopár krát ste mi poradili.

RNG

Striekaj jej do hrdla usiek a nosa koloidnu striebornu vodu, aj do oci, lebo nakaza ide aj cez slzne kanaliky.
kazde 2-3 hodiny