Kozmetický zázrak na výražky?

Príspevok v téme: Kozmetický zázrak na výražky?
weronha

Vyrazky, ako je vseobecne zname, ma okolo 80 percent populacie na Zemi. to je podla mna, celkom vela :).
akne, vyrazky, pupienky (volajte si to ako chcete, nikto ich aj tak nebude mat rad) a podobne chyby (nie chybicky) krasy sa vyskytuju nielen na tvarach pubertakov (ako som ja, hehe) ale aj na "dospelakoch". Mozno ste uz nasli nejaky kozmeticky zazrak ktory vam velmi pomaha (garnier, vichi a podobne srandy) takze toto okienko mozete pokojne zavriet, ale ak ste uz vyskusali VSETKO (teda...to si len myslite) a nic nepomaha tak tu mam pre Vas taku malu vecicku ktora pomohla mne, mojej mamine aj mojim dvom kamaratkam (ktore maju akne uz aj na chrbate, chudatka). vola sa to SKINOREN a je to taky kremik v tube ktory mi predpisala kozna doktorka. a teraz vazne, toto fakt nieje ziadna reklama na neviemco ale skratka fakt. SKINOREN si kupite len v lekarniach (nemusite mat predpis od doktorky) a stoji to priblizne 200 korun. pomaha to za jeden a pol dna a davate si to rano+vecer. osobne mi to pomohlo okamzite (hned na druhy den som mala takmer hladku plet = tie male pupaciky zisli hned, tie velke hnisave sa zmensili a neskor tiez zmizli) ale za taky tyzden sa mi par malych vratili. dost som sa nastvala (velmi) ze toto je zase s tych "super" šmejdov a poputuje to znova do kosa. ale mamina mi poradila aby som si to este tyzden davala. mamina, takze som ju posluchla. a cuduj sa svete- znova zislo vsetko prec a teraz ak si nic zbytocne nerypem, mam plet uplne hladku a bezchybnu (ak neratame moj mega nos :D ). takzee...nábeh na lekaren a SKINOREN sa vykupuje vo velkom :) vela stastia

pentium

chanelka=))aj ja som pouzival clean depper asi tyzden a stacilo mi...Zozaciatku som mal pocit ze sa mi to lepsi,no neskor po styroch dnoch som si uvedomil ze moja plet na to reaguje nejako intenzivne...stale sa mi totiz tvorili vyrazky,a teraz ten depper nepouzivam a mam super plet(ale pouzivam aj skinoren,takze aj vdaka nemu).

chanelka

VIEM ze toto sa sem nehodi ale odporucim vam kremovy sprchovy gel ukludnujuci s 1/3 detskeho zvlacnujuceho mlieka od JOHNSONS BABY >> fakt super .. pokozku mam ako detska prdelka :D dajte si toho tolko aby to penilo dobre a prijemne vona .. nemam rada prilis prevonane sprchace .. ale tento je skvely .. zostanem pri nom

chanelka

ja som pouzivala nivea visage young CLEAN DEEPER mala som ju fakt hladku ..ale ako bolo napisane vzadu ze kazdy den to mam pouzivat .. tak som to pouzivala 5 dni v kuse.. a nejako som ich mala .viac pretoze piling podla mna tie necistoty len viaz roznesie ako vycisti .. tak aspon u mna je to tak .. ! RAZ ZA CAS SI HO ROBIM >> RAZ DO TYZDNA >>STACI .. a poradim vam pletovu vodu .. DERMACOL -protective toner -pre citlivu plet - OLIVE EXTRACT : hypoalergenna je bez alkoholu .. a jednoducha ,neparfumovana

pentium

podla mna ten skinoren je hodny na pokus,Ja som vyskusal uz naozaj skoro vsetko(garnier,nivea,vich a pod)nic mi nepomohlo,uz som bol psychicky na dne,kvoli tomu ako vyzeram(najma v posl.case,boli sviatky a jedenie cokolady bolo vo velkom),no ale kazdopadne som si kupil skinoren(ani ja som tomu neveril ze mi moze nieco pomoct)a nelutujem.Podla mna je super,jeden z najlepsich prostriedkov na akne.Aj ked udajne vylieci len kvasinkove.No ale pointa je tato:pouzivam skinoren uz 5-6 dni a moja plet je na nepoznanie,fakt treba vyskusat....

vifonka555

ahojte..aj ja mam taky menši problem s vyražkami ja si stale večer vyčistim plet s clean clear a hned si dam young care necham 10-20 min. na pleti a zmijem vlažnou vodkou keby som to nepouživala tak by som mala minimalne 5-krat viac než ich mam teraz ,vyražky sa mi objavuju najme tyžden pred menštruaciou to je hrozne prednedavnom som bola u kozmetičky a ta mi povytlačala tie hnusne vyražky po tyždni som na tvary nemala nič no ale v oblasti brady sa mi vytvarali stale predože tam mam velke ložiska toho hnusne hnisu ale predyt sa mi vytvarali vyražky aj na čele a teraz tam nemam vobec nič tak som sa rozhodla že pojdem k kozmetičke zas a už sa mi nevytvaraju vyražky vobec len paru krat ale to stale použivam čiastiace geli

chanelka

o uz viem ako vyzera obal skinorenu .. no ja sa len bojim ci to nebudu zbytocne vyhodene peniaze.. mam 14 .. a rozsirene pory .. a vyrazky v T zone ma trapia uz cca 2 roky .. a ozaj ake mate skusenosti s MISS SPORTY - puder SO CLEAR anti-bakterial .. chcela by som si ho kupit . ale neviem ci bude mat dobru farbu ..:D pls odpiste

chanelka

ale v cisto oranzovom alebo takom bielom a na tom je trosku oranzova ? na google so msi zadala // obrazky ..a treti
alebo stvrty obrazok ?