Maybelline-Define a lash

johanny

ja som dlhe roky pouzivala miss sporty, bola som s nou spokojna, no define-a-lash som si kupila ked bola v akcii s ceruzkou. pouzivala som ju 4 mesiace, akurat vcera som zistila ze je uz vyschnuta, tak som skusila naniest tu predoslu miss sporty a efekt sa neda porovnat. define predlzuje o polovicu viac.. je super.

mirka 23

xix, Define je horšia maskara ako 2000. Lepšia od 2000 je len Masterpiece max, tá je fantastická, perfektne vytočí a predĺži riasy. Nezhusťuje veľmi, ale to ani nepotrebuješ.

xix

ja mam teraz 2000 calories od MF sice zhusti ale moje mihalnice su od prirody nadpriemerne huste takze vysledny efekt na mne nie je oproti odlicenym mihalniciam taky ohromujuci,mam sice velmi huste mihalnice,ale za to su velmi kratucke,ja by som potrebovala veelmi predlzit a zhustit nepotrebujem na vytacanie mam kliestiky,myslite ze dfine mi bude vyhovovat?

liluss

ja som mala aj loreal aj maxfactor, aj vselico a mozem povedat ze najlepsia je maybelline. s maxfactorom som nespokojna, dat za spiralu ktora hned vyschla takmer 5 kil je dost. proste nie vzdy cena zodpoveda kvalite, tieto drogeristicke znacky su takmer na jednej urovni. si skuste nalicit jedno oko tou akoze uzasnou a druhe "obyčajnou" maybelline, uvidite co sa vam viac bude pacit ,)

jaja

no neni pravda ze MF vydrzi pol roka...mozno ano ale posledne 2 mesiace teda tvoje mihalnice musia vyzerat dost ale fakt dost zle....ja ju mam ale mam aj od ORIFLAME POWER CURL.....tak je velmi velmi dobra ....a za tu smiesnu cenu co som ju kupila 119 sk tak to je co povedat...mozte si vraviet co chcete u mna sa MF nevyrovna...!!!

sonka

mirka 23... pre niekoho to drahá značka je, ty si ju možno môžeš bežne dovoliť, no všetci takí iste nie sú. Podľa môjho názoru to drahá značka určite je.

mirka 23

No tak Max Factor vydrží určite viac ako 2 alebo 3 mesiace. Vydrží minimálne 5-6 mesiacov, a efektom sa s Maybeline nedá porovnať. A 200+200 je štyristo a +200 to je 600, tak nech mi nikto nevraví, že Max Factor je drahá značka.

ashanti

maybelline define a lash je fakt super spirala. mam uz tretiu a nemenila by som ju. vydrzi mi 3 mesiace a to ju pouzivam kazdy den.