Milovanie neplnoletej s plnoletym

Príspevok v téme: Milovanie neplnoletej s plnoletym
kokakola

mam 14 a moj ptiatel 17...začali sme spolu chodit pred 2 mesiacmi a už sa chce milovať ale ja sa na to necitim pripravena...povedala som mu že nech počka aspoň kym budem mať 15,ale on to chce teraz...vraj to k laske patri
prave pre toto som s nim nechcela chodiť a len ho tajne lubiť...čo mam spraviť???je pekny,mily a ma ma rad a som si 100% ista že by ma pre tuto vec neopustil,aj ked to už svojej byvalej babe urobil...mam mu isť po vôly

bibi

človek-má pravdu.Panenstvo ťahá muza k žene.Muži tvrdia nevadí ked niekto už neni,ked chcu rodinu vázne tak vzdy uprednostnuju taku ktorá netvrdím ze je panna,ale nemala predtým milion známosti na sex.Neuznaju ale sa tešia tomu ked na dlhý život dostanu čistu ženu.Aj môj stále hovorí ked volakto pred tým ako sa vydala má vela známosti väčsinou neodmieta ani potom,lebo necíti taku lásku ktej druhej osobe aby neskočila do nárucia druhému na sex.Dobre si to rozmysli,vlastne ani nemôzem vela očakávat od teba milé dievča si ešte velké detsko.Nerob to!!!!!!!!!!

bibi

Neurob hluposť to nie je láska na celi zivot.Si velmi mladá nepokaz svoj zivot za jedného chalana.Tiez je ešte detsko.Nerob problémi pre seba aj pre rodičov.Radšej sa staraj o skolu aby si niečo v zivote dokázala.Tie krásne roky mladosti ti nevráti nikto spät.Ked to teraz spravíš olutuješ v dospelosti.Neni to hračka,nehraj sa s tým lebo popáliš prsty.Ked trvá stále na tom ze to chce tak si ho nechaj.Vy sa máte o všelicom porozprávať nájsť spolocné záluby,pomôct jeden druhému v učení,baviť sa spolu nie uz sexovať.Potom ked budeš dospelá nebude ti znamenať to slovo láska vôbec nič.Toho partnera máš lubiť, podporovať ,nájsť jeden druhého vo všetkom.Ale to neni teraz.Teraz ste len deti,myslíte si ze zivot je hra,nie je.Treba sa na to pripraviť.

mm

Pozor na to, aby si potom nemusela svojmu priateľovi nosiť buchty za mreže.. Vek 14r sa znížil pre trestnú zodpovednosť, nie však okolo vecí ohľadne sexu. Stačí, keby sa len dotkol "tvojej", už je to trestný čin. Tak bacha na to...

*

milé dievčatko,nechcem ti dávať radu miesto tvojej maminky,len ti pripomenúť,že si dieťa!dieťa, ktoré nemá mať hlavu plnú natlačených namotávačiek od chlapca,ktorý vôbec ešte stále nevie rozlišovať čo je pre toho druhého dôležité alebo vzácne.je to tiež dieťa!mám 39r.,vyrastala som v meste na"korze"všetci o mne hovorili,že som krásna ako ornela mutti,takže som nemala problém prísť o panenstvo.moje kamarátky už tú skúsenosť m.,ale ja som bola tou výnimkou,na ktorú nikdy nedopustili tý, o ktorých sú dnes plnné noviny.o poctivosť s.prišla keďˇsom mala 21r.myslela som si, že je to"on".namotali sme sa a bola svadba/nemusela,bola z lásky/od začiatku ma podvádzal,až som /34/ stretla niekoho,koho som v mladosti považovala za namysleného vagabunda.sretávala som ho každý deň a ani som netušila, že to je ten,ktorý má b."1."..dnes obaja chceme vrátiť čas naspäť,nenormálne ho ľúbim,ale čo už!..bábo,čo blázniš?nech ťa nenapadne v tvojom veku sexovať!v živote budeš zamilovaná x kát a panenstvo máš len jedno!pa,buď dobručká!

Anonýmka

Ja mám 14 a chodím až s 19-ročným chalanom.Už skoro rok. Aj on sa ma pýtal, či to už nechcem robiť. Povedal a som že nie a on na to, že aj keby som to chcela tak by mi to neurobil.Povedal, že ak sa majú dvaja ľudia radi tak sex nie je vôbec dôležitý.Ľúbiť ma bude aj tak.

Trestná zodpovednosť

Pokiaľ viem, keď má dievča 14 rokov, už to nie je trestným činom od 1. januára 2006. Pravda?