vypocujte moje srdce:(mozno je to naposledy

Príspevok v téme: vypocujte moje srdce:(mozno je to naposledy
posledna_nula

ludia,ja uz nevladzem...nic ma nebavi,nedokazem sa ucit,v skole chytam v poslednej dobe moc zle znamky,z nicoho sa netesim.idu vianoce,v mojom okoli to len kazdy ospevuje,ze konecne,ze vianocna atmosfera,no ja sa absolutne netesim.skor mam obavy.
ludia nevladzem zit.myslim na hovadinky,viem ze zabit sa je pre slabochov,ale asi som medzi nic zapadla.stale myslim ze staci ist len do kuchyne.a....mohla by som mat pokoj.
co mam robit?ako bojovat proti tymto myslienkam??:(
len ma prosim neposielajte za psychologom,bola som tam minuly tyzden-sice prvy krat,ale nic sa nepohlo.a okrem toho,mam len 16rokov,do 18 musi o mojich terapiach,rozhovoroch vediet aj mama.sice som sa dohodla z psychologikckou na jednej finte,ako zaviest aj mamu ku psychologovi,aby podpisala jeden doklad,ale stale som sa psychologicke neozvala.lebo to nedokazem,nechcema by tam somnou sla mama,nechcem aby jej nieco psychologicka napovedala.
citim sa jak posledna nula :(

lˇuba

Kedˇ má človek 16,všetci si myslia, že nemá žiadne problemy.Škola zas len škola.Chodievaj veľa na prechádzky, použivaj jasne farby a v izbe maj veľa svetla. Psychologovia občas vypadajú väčši ,,blazni".Choď knej viac krat,uvidiš,že to pomôže aj keď sa ti bude zo začiatku vidiet,že je to strata času. Počuvaj relaxačnu hudbu alebo niečo pekné len nie na plné pecky. Držim ti palce.

Dee

nie, nie si nula. A takymto spravanim, ake opisujes ublizis skor sebe ako svojej mame. Tak si to radsej rozmysli. Aj ja som takto rozmyslala, tiez ledva cakam kedy sa uz budem moct odstahovat a zit si vlasny zivot

posedna_nula

dee-pokojne ma nazvy nulou,pretoze nou som.
je dost hlupe ze?ten zakon voci psychologom a pubertacmi.absolutne nechcem aby nieco vedela.ak sa dozvie nieco,navzdy kocnim so psychologmi,mamu budem ignorovat,akoby som snou neni pod jednou strechou a uzavriem sa.a zacne fajcit,pit a vymetat bary!
urobim jej naschaval!a budem domov zo skoly nosit same 5..az kym nepociti

Dee

posledna nula(moc nerada ta takto oslovujem)
Nemusis sa bat, psycholog je ako farar, musi udrzat tajomstvo. Predpokladam, ze sa tvojej mamky spyta len nejake doplnujuce otazky, alebo jej len jemne naznaci preco si tam. Ked jej hned vykeca vsetko, tak ju vymen.
Inak nechapem, preco o tom musi aj mama vediet. Ved aj ked ides na gyndu, tak uz k tomu mamu nepotrebujes. To je nasa byrokracia. Ale ked si sa so psychologickou dohodla na finte , tak sa nemusis bat.Drzkam ti palce

posledna_nula

zavolala soom a obiednala saaaaa
juj nemozem uverit,ze som to dokazala.ale teraz idem aj s mamou:(
mama o nicom netusi,absolutne.povedala som jej ze treba urobit nejake testy,ze to skola odporuca.
a ked sa dozvie nieco,kvoli comu tam naozaj som..:((dufam ze jej to psychologicka nebude chiet dat na javo

svetluskaa

jasne ze zavolaj.urob to!
je fajn,ze ti je teraz OK.ale nikdy nevies,kedy ti pridu podobne stavy.
pises,ze ich uz nechces mat.jedine psycholog ti v tom pomoze.ak nechces skoncit na psychiatrii,kvoli tomu ze nieco vyvedies,neviem naco cakas.
ber telefon.sup sup

posledna_nula

prosim poradte mi,a hlavne dodajte odvhau.
mam zavolat psychologicke opet??:(
neviem ci to mam aebo nemam robit,pretoze teram mi je cekom fajn.ale nechcem uz depky:(