maju to pekni ludia v zivote lahsie?

gomez

:))presne tak Katka30, zbalila ho, veď kto by sa za takou haraburdou obzrel:)))) Ale aj taký Steven Tyler má škaredé deti:))))))))))))))))))

lkatka30

vsak diskutujeme, tak sa mozem opytat, nie? ale asi to tak bude, lebo keby napr. Angelina Jolie mala len dobre srdce, tak by tazko dostala Oskara a zbalila Brada Pitta..

fraisee

katarina, ty mas otazky jak 5rocne decko, iba to sa moze spytat ci bude mat skaredy clovek skarede deti a naopak. a krasa je relativny pojem, velmi relativny, pre niekoho mozes byt krasna a niekto by sa za tebou neotocil ani keby si bola posledna na planete.

katty19

mám kamaráta, ktorý spadol zo skaly a zasiahlo mu to rečové centrum a neviem ktoré presne ďalšie, študoval na vysokej škole, už končil a po tom páde zabudol čítať, písať, zle hovorí, nehýbe jednou rukou, ale je ohromný, učí sa všetko od začiatku a nevšíma si to, je nám rovnocenný a každý, kto by ho tak nebral prišiel by mi trápny; nevylučujem, že sa v budúcnosti šťastne ožení a nielen že je aj bude motiváciou pre druhých; hold krása, čo to je? nič, pomôže zaujať a to je VŠETKO

petiqa

podla mna ano. pekni ludia to maju v zivote lahsie. a mnoho ludi sa riadi vyzorom, co je fakt dost nefer. pretoze velakrat zistia, ze nie je dolezita len krasa. ale aj tak si myslim, ze to maju v zivote lahse, uz len to ked pride na pohovor krasna zena a nie moc pekna, zvacsa si vyberu podla tej krasy. a aj mnoho muzov zaujima krasa a az potom ostatne. ale najdolezitejsia je vnutorna krasa. a hlavne, kazdy moze vyzerat dobre. zakladom je tesit sa zo zivota, usmievat sa stale, stale, stale a vediet sa bavit.

katty19

rýchlejšie zaujmú, ale pokiaľ svoj výzor nepredbehnú svojou osobnosťou, potom im krása v ničom nepomôže, iba zaujať nestačí

poliewoocka

Myslim si,ze krasa je relativna.Co sa paci jednym,druhi to mozu povazovat za skarede.Ide tu predovsetkym o charizmu,vnutorne vyzarovanie,radost zo zivota,sympatickost,zdrave sebavedomie.A ci moze mat "skaredy" chlap "skarede" dcery?A to nevies lahsiu otazku ako napriklad kolko SLovakov nosi ruzove nohavicky?:DDDPriroda je same prekvapenie...:D

,,,,

kazdy jeden clovek je pekny,je iny ako ostatni a je vynimocny... Vies ide len o to,kto sa vie ako o seba starat a vie sa obliect,vie o mu pristane. Ked ma baba 8 kil navyse,nevytrhane obocie,oblecena je staromodne,sadlo jej kypi,uces a farba vlasov nula bodov a ktomu sa nevie vyjadrovat=hroza=JEJ CHYBA. Pretoze to su vsetko veci,ktore na sebe moze zmenit. MOze si pekne upravit obocie,ist ku kozmeticke,kadernicke,na manikuru,spevnit ppostavu,pekne moderne sa obliect a vediet sa namalovat podla toho na aku prilezitost=uspech. a to iste plati aj pri muzoch. A mat tu charizmu,jasan. Tot moj nazor,pokial si nemyslela tych skaredych ludi po nejakom uraze alebo ja neviem.... Proste usmievat sa na druhych,pekne slusne sa vyjadrovat,humor tak akurat a roznasat radost=vsade ziadany ludia....

Najčítanejšie články