maju to pekni ludia v zivote lahsie?

leni12

krasa je relativna...viem z vlastnej skusneosti, o nu sa da lahko prist urazom...a moze sa to stat aj tomu najkrajsiemu

alexandra261

Pekni ludia to maju lahsie v zivote, ale pekni a mudri to maju tazke, a pekni, mudri a citlivi to maju najtazsie. Takto jednoducho to je.

Alternativa

Katka,
necitas, co tu viaceri napisali? Tak este raz : nestaci pekna papulka, ak je hlavka prazdna. Dnesna doba vie urobit aj zo skaredeho kacatka zaujimaveho cloveka. Ale dnesna a ani buduca doba nedokaze umelo naplnit rozumcekom prazdnu hlavku. Mozno je moje vyjadrenie prilis lapidarne, ale aj z tejto temy sa moze kde-kto poucit.

katka30

no zda sa mi, ze vacsina prispievatelov hovori, ze na krase zalezi. lebo casto pocut, ze na krase nezalezi, dolezite je vnutro. ale keby sa dalo vybrat, ci budu vase deti pekne alebo nie, iste im doprajete krasu, lebo s nou sa predpoklada, ze budu v zivote stastnejsie

wowo

ano krasa, ale ako pise Alternativa, krasa je relaitvna, mne su typ model hrozne nesympaticky a nikdy b som ich nezamestnala. Krasa sa v sucasnom ponimani, vid hlasatelky markizy, spaja dost s tupostou, teda ta propagovana krasa.Hrozne na mna vsetky moderatorky posobia nevzdelane,,a bohuzial aj su..a to iste, o muzoch.Krasa je atypickost v dobrej kombinacii zo sarmom, myslim

alina

som pekna teenegerka ale nemam to lahke narozdiel od inych dievcat... mam pekneho chlapca, ale vsetci ostatni mi zavidia, hlavne baby, nemam skoro ziadne uprimne kamaratky, ktore by mi to zelali.. takze je to dost take na nic, ked ta ostatne baby zacnu neznasat a pritom ta nepoznaju akysi navonok, ale sudia len podla toho, ze niekto je krajsi ako oni, a idu po nej vsetci chalani. Bolo by to fajn, keby na svete nebolo tolko zavistlivcov. Ako jasne, ma to aj svoje vyhody, co sa tyka toho, napr ked budem hladat pracu v buducnosti, ale teraz mi to dost vadi, aj ked chalani po mne popiskuju na ulici, a na roznych discotekach ma obtazuju... no co uz, clovek si nevyberie, ale som rada, ze vyzeram ako vyzeram, len ma mrzi, ze ostatni ludia su taki aky su...

Alternativa

Tak nazor starsej generacie : urcite maju, hlavne v zaciatkoch - prvy pohlad a prvy dojem u nas, ludi, zvacsa funguje. Je vsak takmer iste, ze je otazkou casu, kedy "praskne" pripadna prazdnota hoci aj krasnej hlavicky, dokonalej postavicky. Najlepsia je kombinacia rozumu a prijemneho, pekneho vzhladu :o)). A je fajn, ze krasa je relativny pojem :o)

vejinka

heh zaujimava otazka..podla mna skaredy chlap moze mat krasne deti..mam susedu co vyzera ako smrt a jej muz este o nieco horsie...a majuuu kraaasne deti dvoch chlapcov..aj som sa do obch zalubila ked som bola mala..ale oni vedeli ze su pekny a patricne to vyuzivali..hruza ako sa clovek dokaze zmenit