tehotenstvo

anicka

na silwestra som si uzla a asi tho frajer presvihol ale mala som mat vcera krami mohla som otehotniet??a su krami pocas tehotenstva??

an44

>ahaaaa s tym menzesom pri tehotenstve to nemusi byt vzdy tak. kamaratka mala menzes normalne a ked isla k dr uz bola v 20 tt a mala pohyby

tana-alex

nechapem koli comu ides na potrat a potom chces hned otehotniet.fakt tomu nerozumiem.budes to lutovat ja som otehotnela ako 18 rocna ostala som slobodna a tiez som bola proti potratu,ale clovek ked sa nedostane do takej situacie tak to nepochopi.tiez som sa rozhodovala ci ist alebo neist a nakoniec som si dieta nechala dners ma 4 roky ja som stastne vydata a mam 11 mesacneho syna.A velmi lutujem,ze som niekedy vobec uvazovala nad potratom velmi ma to mrzi a neodpustim si to do konca zivota keby som isla na potrat v tom lepsom pripade by som sa zblaznila.To,ze som nesla bola najlepsia vec na svete a viete co sa hovori nechcene deti su najkrajsie a najmudrejsie.Dieta si nechaj uvidis ze ked pojdes na potrat budes to do konca zivota lutovat.Cas sa neda vratit ak ta priatel posiela na potrat tak ho rovno posli do riti a dieta si nechaj neviem aky mas dovod na potrat.potom sa ozvi ako si sa rozhodla.

ahaaaa

mimino nemozes byt tehotna ked uz si tehotna :D:D:D .. dufam, ze to pochopis

anjelik-kup si tehotensky test alebo chod k lekarovi ale skor si myslim, ze nie si tehotna lebo krami pocas tehotenstva tie prve mesiace, ak vobec su, tak su velmi slabucke ... take ako ked sa len rozbiehaju, ale nerozbehnu sa

anjelik

ahojte ja mam zasa taky problem ze s priatelom sme spolu spali a to viac ako pred mesiacom a potom o dva tyzdne som dostala kramy so strasnymi bolestami ale trvali asi 3 - 4 dni a potom o dva tyzdne som zacala trosku spinit a teraz sa mi dost casto kruti hlava a mam aj nizky tlak co ja som zvyknuta na taky vyssi. neviete mi poradit ci mozem byt tehotna?

lenka84

myis:ja som uz bola u diktora ale dala mi len nejake tabletky brat 3krat denne aby som sa necitila tak na zvracanie ale zeby to velmi pomahalo,sice jem viac ako predtyma le stale to nie je dobre uz ani nepamatam kedy som sa citila naposledy dobre

myis

caute kocky, lenka 84, to je normalne, zajdi za doktorom, on ti da vitaminy a tiez nieco aby ti chutilo jest. Cudujem sa, ze si tam nesla uz davno, ked ti byva tak zle, ze nemozes jest tak na to existuju nejake doplnky. Inak, mna zas hrozne boli chrbat, som v 16. tyzdni, zazil to niekto?

lenka84

Ahojte!ja som tehotna asi okolo 8 tyzdnov este presne neviem lebo som este nebola na sono.moj problem je ze mi nechuti jest,byva mi zle co je v tehotenstve normalne ale nechut do jedla a tym padom ma strasne bolieva zaludok neviem co jest a citim sa strasne zle slaba,atd...ale nezvraciam ale citim sa ako na zvracanie,je to dost zle!!!poradte ak viete ako to zlepsit.dakujem

evusa2001

ahoj veve aj ja som okolo 27-28tyzdni.kedy to mas mat?ja okolo 22,2,2008.cakam dievcatko.a tesim sa aj ja na to male ale neviem pochopit zeny ako je mimino....nezodpoveddne kolke su tu zeny co by dali vsetko preto aby mali babetko a nemozu a clovek ako mimino ktore moze mat tak to da prec..a este tomu sa aj jej frajer znova do nej vystrieka ved to neni normalne...