Vpacene bradavky- pomoc

Príspevok v téme: Vpacene bradavky- pomoc
honey

poculi ste o tom uz???Ja som od puberty viac menej pozorovala ze mam "take skarede bradavky" ale nikdy ma nic nebolelo tak som si myslela ze je to normalne....az teraz som nahodou nasla na jednej stranke chiurd. centra ze to chirurgicky odstranuju a pri 3tom stupni(ktory podla opisu mam ja)nie je mozne kojit....:O tak neviem ci s tym nieco robit alebo je to len nejaka esteticka chyba???....poradte ak ste sa s tym uz niekedy stretli.Dakujem

honey

nie....to som len teraz prednedavnom na to narazila tak skusam takto ci s tym ma niekto skusenosti alebo sa s tym stretol....:)

honey

no jasne mam ich zarovnane.....ja len hovorim ze ked som si citala ten popis na stranke tak tam rozlisovali 3stupne(prvy ked bradavka dokaze vystupit napr v chlade, 2 ked stimulaciou ale len na chvilu a 3 ked nedokaze vobec)cize vsetky su zarovnane len sa rozlisuju stupne....a ze v tom tretom je problem aj so zlazou a kojenim....taaak neviem nakolko je to presne a da sa tomu verit....tak preto sa pytam.Ale dakujem pekne za odpovede:)

ethel

ak som dobre pochopila,tak máš bradavky zarovnané,takže nie sú vystúple a to so žlazou nesúvisí.Videla som už kojiť ženu s týmto problémom cez ten cumlík.

honey

dik ethel....ale aj tak tam pisu nieco take ze je porusena mliecna zllaza.....myslis ze to aj vtedy pomoze cumlik??