nedokazem ju uspokojit.

evul

Osvedceny sposob neexistuje. Kazda zena je proste ina, a nie je nic, pri com by sa urobila kazda. Treba hladat, skusat, pytat sa jej, co sa jej paci atd, to ti tu my neporadime.

no

ja ma podobny problem.tiez sa nespravim pri klasickom sexovani.potrebujem bud oral alebo sa pri tom robim rukou.a mojmu sa to paci ked ma vidi ako si to robim a aj mna to potom vzrusuje,otazne ale je ci si to ona sama vie spravit.urcite ale na nu nenaliehaj sama musi chciet.

Demi

TAK KLOBUK DOLE PRED TAKOU KT. SA UROBI LEN MYSLOU A BEZ DOTYKU ,, VIEM ZE JE TO MOZNE, ALE U JENDEJ Z MILIONA. pOVACSINE DIEVCA K TOMU POTREBUJE CHLAPA , A KED SA MA ROBIT "SAMA" TAK POTOM NACO JEJ JE V POSTELI ?

dubka

Primax, ty maš na orgazme zasluhu 50%, ostatných 50% je na partnerkinej psychike, orgazmus si musí privodiť sama.

quaresma

Podla mna absolutne nezalezi na dlzke pohlavneho styku..Ide o to poznat co tvoju priatelku vie najviac uspokojit..Ako jej dopomoct k orgazmu...lebo vazne kazda zena je ina..Mojej priatelke staci aj 1 minuta niekedy

Demi

kitti ma pravdu , ťažko ti tu radit , kedže každej žene robi dobre niečo ine, každá to ma rada inak. Musíš sa pýtať jej !!!

kitti

Musite sa porozpravat. Kazdej zene sa paci nieco ine. Darmo ti ideme pisat,co sa paci nam,ak na tvojej to nezabera. Nech ti povie rovno,co mas spravit ako sa jej to paci.