priatel a jeho byvale

Príspevok v téme: priatel a jeho byvale
wiwi

Prosim poradte,dajte vas nazor.Som s priatelom 3roky,cakame o par mesiacov babetko na ktore sa spolu velmi tesime.Avsak viem,ze je stale v kontakte tel. ci mailom som svojimi byvalimi sexualnymi partnerkami.Prejavuje mi lasku vsade mozne,viem,ze ma miluje sme spolu kazdu volnu chvilu,tak isto mi aj vola ci pise ale nerozumiem preco stale komunikujes nimi.Nie casto ale obcas viem,ze ano.Mam to chapat ako kamaratsvo.Mna to dost trapi,ja s byvalimi nekomunikujem.Dakujem

wiwi

Tiez si vzdy po zlom dopade prajem to iste aby sa stalo partnerovy.To aky bol ako sa choval nech sa mu to raz vrati a sprepacenim si narazi drzku.Zatial si predomnou nestrazi telefon,nic okate som si nevsimla,ze by som ozaj mala mat podozrenie, tak dufam ma to v zivote obide ale clovek nikdy nevie.

wiwi

pytas sa co dalej ??
dva roky pred rozvodom sme dokoncili dom. Boli sme obaja pracovne vytazeni.
Deti su ok, ja som mimo Slovenska.
Vtedy som si niektore signaly nevsimala, teraz spatne ked o tom rozmyslam, bolo ich dost: strazenie mobilu, vecne sprchovanie, udajna sluzobka, poznamka susedy, rozpravanie o frajerke ako o nejakej priatelke, a dalsie.
Ked clovek lubi, potom doveruje, ja len dufam a nie je to moc odo mna pekne, ze sa mu to raz vrati, za vsetky tie klamstva, podrazy, neskor ohovarania, znevazovania a pod. To ma najviac boli.

wiwi

apahigi.. dakujem aj za tvoj postreh,som napozore kde sa.Chodievali ste aj vy vsade spolu?My sa bez seba nepohneme ci do baru ci na disku vzdy len spolu.ko aj nakupy a vybavovacky vzdy sme jeden vedla druheho.Babetko uz neplanujeme lebo je na ceste ale povolenie na stavbu vybavujem tak hadam aj to nieco znamena.Je mi ta luto ako si to znasala?Ja si to neviem ani len predstavit a najma ked sa vlaci s takymi k.. ako opisujes.Mate deti?Musela si byt velmi silna. Si sikulka ked si to zvladla!
kitti.. juj ty mas velmi zlu teoriu.Ja sa riadim "co nechces aby druhy robili tebe nerob ani ty im".Teoria sa ti pisala lahko ale ako si prisla,ze by to mohla byt aj prax tak sa ti to uz nepozdava vsak?Ja sa ti necudujem je to neprijemne.mne sa stalo,ze som letela {pracujeme mimo slovenska} o tyzden skor ako on,a vtedy ho prisla pozriet pred dom na par minut jeho byvala{co s nou len spaval}.Zistila som to a sa ho pytala ci sa s nejakou babou videl ako som odisla ,samozrejme zapieral.No a ked som videla ten mail na zaklade ktoreho som sa pytala skoro ma prekotila,aj si poplakal ako tvrdil,dala som mu tyzden zabrat.Bolo tam ako by ju oprel ako ju zabdal ako bola oblecena.Poviem vam skoro ma vtedy vystrelo.Ja som nebola doma len 6dni.

kitti

Ja pracujem s mojim byvalim. Manzel neukazuje,ze by ziarlil,ale ho neznasa.
Keby sa moj stretaval,alebo vyvolaval byvalim,tak preco nie? Ved prezili nieco spolu,nech si povedie,co nove.-to bola teoria,keby to bolo v praxe asi by som sa zblaznila!

apahigi

Dlho som rozmyslala, ci vobec nieco napisat, ale predsa..
pisestam, aky je dobry, dokonca chce pre teba kupit auto. a pod.
Tak som si spomenula a posledny rok manzelstva. To iste, kupa auta, aby som aj ja mala, planovanie spol.drahej dovolenky o dva roky, kupa veci len pre moje konicky...pozyvanie na vecere.. Z mojej strany absol. ziadne podozrenie, netaral sa a pod. A potom to prislo, rozvod.zo dna na den. ..Uz som za tym ale stale ma mata, kde sa nabralo v nom tolko zloby.. a potom som sa zacinala dozvedat..bola to obycajna kurva v nohaviciach, od bordelov, cez pumpy, chaty a pod. Dnes ma dve frajerky, ktore o sebe nevedia.
Po tejto skusenosti by som nepodcenovala ziadnu info o nejakych starych priatelkach a pod., o stretnutiach, telefonoch a pod.
To je moja skusenost...bud opatrna

wiwi

angina..si presne ako ja.Vobec nevyhladavam svoje byvale vztahy,jednoducho to pre nieco skoncilo a viac som sa k nim nevracala kedze sme sa rozisli.Ze sa s byvalim asi raz za rok stretnem cisto nahodne v meste sa pozdravime a mozno prehodime par slov ale to za chodu.I ked mi ublizil on,uz to prebolelo a zdravime sa aspon.Nemozem povedat,ze moj terajsi partner vyhladava ale asi bol s nimi v kontakte a ja teraz po 3 rokoch som nejako na to prisla.

venusa.. si zlata dakujem,moc mi tvoj nazor pomohol.Naozaj.Som s priatelom 3roky a musim povedat,ze ma naozaj miluje {nedomyslam si}a ja jeho tiez.Povedala som mu na rovinu,ze mi to vadi ale vraj s touto poslednou co komunikoval z tych dvoch tak vrajs nou nic nemal,moc sa mi nechce verit ale uz to hadzem za hlavu ved ho mam ja a nie oni.Sme v zahranici uz niekolko rokov a tak ma napadlo ci sa s nimi niekedy nevidi ked prideme na dovolenku.No nevidim tam priestor pretoze kazdu volnu chvilu aj pomedzi prace doma dobehne do susedneho mesta za mnou i ked len na hodinku a uteka naspat.Ked mi naposledy povedal,ze rozmysla,ze kupi dalsie autko aby som sa mohla ucit jazdit skoro mi dych vyrazil.Niesom naucena na nic podobne sme obycajny ludia s normalnymi platmi ale aj tu som si povedala,ze keby ma nemal trosicku rad tak asi nad takymto niecim nerozmysla.Lebo autko sa hodi aj koli babetku a o to svoje ma trosku strach.A ja tiez:o} Ako si inak stara venusa nechces si pisal z casu na cas maili.Zeby si ma niekedy dobila energiou ako sa ti to podarilo dnes?
Este raz dakujem

agina

Ja to vobec neuznavam nejake kavickovanie a "priatelstva" medzi byvalymi partnermi. Nerobi to dobrotu. Ja sa so svojimi byvalymi nestretavam, nevolame si, nemailujeme, nevyhladavam ich spolocnost...ak by som nejakeho z nich nahodou stretla, urcite sa pozdravime, prehodime zopar slov, ale to je vsetko.

venuša

wiwi! Nemaj z toho ťažkú hlavu. Ak vieš, že ťa miluje, a to len ty môžeš cítiť, tak všetko je OK! Nie náhodou sa s nimi rozišiel a vybral si teba! My sme sa s mojim expriatelom rozišli po skoro 4 rokoch. Dohodli sme sa spolu. Posledné 2 roky sme boli už len kamaráti. Po rozchode sme chodili normálne spolu von,pretože sme z jednej dediny. Normálne sme sa kamarátili. Vôbec sme ani jeden nemysleli na to, že medzi bnami niekedy bol lúbostný vzťah. Potom som sa zoznámila so svojím terajším priatelom, s ktorým sme už spolu 3 roky. Zo začiatku k nám môj expriatel chodil na kávu k mame, lebo oni su tiež v dobrom vzťahu, potom sa to mojmu už nepáčilo, a prestalo to, ale keď sa sním stretnem, normálne sa s ním rozprávam, ako kamaráti. Štvorročný vzťah len tak pod zem neprepadne. Môj terajší priatel sa so svojou bývalou tiež občas rozpráva cez telefon, pretože oni bývajú ďaleko od seba. Zo začiatku som sa tomu ani ja netešila, ale väčšinou ona volá jemu, a už ma to netrápi, pretože viem že miluje mňa, a nie je v tom nič zlého, keď sa občas porozprávajú. Nechápala som nikdy tých, ktorí sa po rozchode ani nezdravia. Takže hlavu hore, a milujte sa! A naozaj po narodení babätka určite času na mailovanie nebude mať! :)