Gynekologicka v Kosiciach

lili7899987

Janka,ano presne ten mi predpísala,ja nemám žiadne zdravodné problémy ani nič len som jednorázovo potrebovala krámy oddialiť kôli tej dovolenke,lenže ked som krámy dostala okamžite som to už prestala brať,šak na čo už? len ide o to že ona ako doktorka má predpisovať správne lieky a nie nejaké iné to akoby ideš a tým že ťa boli koleno a dajú si sirup proti kašľu.

jankaaaaaaaa

lili: predpisala ti duphaston?
ved chod za nou a povedz jej ze chces ten a ten konkretny liek, ze to co ti predpisala nechces uzivat

lili7899987

k Zimovej nechoďte v žiadnom prípade!!! že zlatá a milá? :D:D:D niesu to len moje skúsenosti skúste si zadať jej meno do google a uvidíte čo všetko vám nájde! raz ked som bola menšia som k nej išla pretože som mala problémy tak ma narýchlo poslali k nej to mala ešte ambulanciu na mínus 4tom poschodí.Vedľa bol hádam už len sklad mŕtvol.,,čakáreň,, bola vonku na chodbe kde bol neuvetiteľný prievan celé to tam vyzeralo strašidelne.teraz je hore na druhom,má tam už akú takú ambulanciu ale dnuka si zavolá dvoch ludí jedného vyšetruje na koze a druhý stojí v čakárni so sestričkou, medzitým si pani DR. nechá otvorené dvere prečo nie? Viackrát bola ku mne hrubá,vrieskala po mne,vôbec nieje schopná slušnej komunikácie.po tom by som už viackrátť k nej nešla lenže som mala pred dovolenkou a nemala som čas si hľadať nového doktora tak som išla ku nej nech mi predpíše tabletky na oddialenie menš. polhodinová prednáška o tom ako to ona nerada predpisuje,nakoniec mi ich predpísala,prišla som domov čítam príbalový letáčik a nikde som v ňom nenašla žeby ten liek bol na to čo potrebujem.okramžite som si ho hodila do google.tam mi našlo že liek je na mimovoľný potrat,na vyrovnanie hormónov,na udržanie plodu v tele.ťakže k tomu všetkému ešte aj chybné lieky predpisuje !!! dneska odchádzam na dovolenku,vďaka pani Dr. ju mám celú skazenú.Toľko moje skúsenosti s ňou,nikdy nikdy nikdy k nej nepojdem.Jediné čo je na nej milé je tá sestrička.

maria15

aj ja by som chcela vedieť,čo máš proti Jelenekovej.A má niekto skúsenosti s Mudr.Homzovou Evou?Uvažujem nad tými dvoma..