depka zo školy....

Príspevok v téme: depka zo školy....
no name

som druhák na vysokej škole, ktorá ma nadovšetko baví, avšak pre jeden predmet, ktorý je pravdepodobne nad moje osobné sily urobiť ma chcú v súčanosti vylúčiť zo štúdia, a tento fakt sa stal spúšťacím mechanizmom mojich velkych depresi. prosím vás viete mi niekto poradiť čo mám robiť? chcem podotknut ze psychologa navstevujem, ale v súčasnosti je až priam umenie dostať sa na viac ako 2 sedenia v priebehu mesiaca a to je pre mňa veľmi, veľmi málo. Iní psychológovia ma odmietli, skrz fakt, že som už v sledovaní psychológa.... A tak je to začarovaný kruh. a kamaráti a známy, tí majú určite svoje problémy ako vlastne každý, preto ich s týmto zaťažovať nechcem. Ak máte nejakú osvedčenú radu, prosím poraďte mi ako sa z tohto stavu čo najskôr "vykorčulovať". dakujem

agina

Ty uz si si vycerpal vsetky skuskove terminy??? Aj dekansky????Ak nie, ak ti zostavaju este nejake pokusy, popros nejakych spoluziakov, ktorym to pali viac ako tebe, nech ta do toho vpravia.Niekedy vysvetlenie po lopate je omnoho lepsie, ako kvetnate reci profesora/ky.Ak uz nemas ale ziadnu sancu, tak si tu skusku preloz do dalsieho rocnika/ak mas dost kreditov, co predpokladam, ze mas/.Hlavne sa nevzdavaj a nepodliehaj panike.Ak by bolo najhorsie, normalne bez za tym skusajucim a skus sa s nim dohodnut/nemyslim financne/ved kazdy je len clovek, urcite to pochopi, nie je mozne, aby vsetkym islo vsetko.Drzim ti palce.

jamaica

zabudol si sa modlit k Duchu sv.?On je darca jazykov,reči,rozumu...Pán Ježiš povedal-proste a dostanete,klopte a bude vam otvorene,hľadajte a nájdete...Mali by sme mu veriť.To,čo je nemožné človeku,je možné Bohu...

naty02

A neda sa Ti poziadat o ineho skusajuceho na katedre? resp. pokracovat v studiu a spravit tu skusku na bud. rok? resp. pohladaj si pribuzny odbor na inej skole a kde Ti zarataju vsetky ostatne skusky a mas to...pocuvaj, skola vobec nie je nieco, preco by si mal mat depky..no a co, ked to nespravis hned...vies kolko ludi spravilo 5rocnu VS v priebehu 6,7 az 10tich rokov?? Hlavne je to ako sa vies obracat v zivote...Takze hlavu hore. Ja tiez studujem na VS a bolo uz vselijako, ale stale si hovorim, ze na tom moj zivot nestoji. Uvedom si svoj zivot z vacsej perspektivy a bude sa Ti lahsie dychat. VS je hlavne o vydrzi...ved 95% ludi ma na VS nejaky problem, depky a tazkosti a este k tomu vsetkemu na skolach, ktore tu nemaju ziadnu uroven. Vsetko je to o ziskani titulu...sme tu este dost kratkozraki na to, aby sme vedeli ocenit sikovnost a talent viac ako titul...drzim Ti palce a neboj, vsetko bude dobre. Uvedom si, ze kazda vec ma viac alternativ a aj tato zalezitost...

no name

ja už tú odporúčanú literatúru viem pomaly aj naspamäť a stále je to málo... resp bolo to málo. ale vieš ono ma to štve keď vidím, že už som ta niečo dosiahol a nakoniec ťa takáto sranda úplne ale úplne odrovná...

fraisee

na profesorovi zalezi a riadne. no treba sa hold ucit. ine sa ani poradit neda. skola ta bavi a brzdi ta jeden jediny predmet, to si mozes gratulovat, pretoze ja na mojej horko tazko najdem jeden predmet ktory ma bavi. nam uz profesorka dopredu urcila aky pocet studentov prejde, poznamky nadiktovala v odrazkach a nadiktovala 8 povinnych knih hrubych ako biblia a povedala ze o mesiac je skuska a hotovo. je mila ako zimny mraz. nepoznam cloveka ktoremu by sli vsetky predmety.

no name

a čo mi chýba je možno fakt, že tá skúška vôbec nie je ústna robí sa na PC a ten s vami zluťovanie nemá... proste hop alebo trop...

no name

jasné ja vás chápem, ale keď mám urobené skúšky z 30 predmetov a teraz mám kvôli jednému vyletieť zo školy, ktorá ma baví a je zároveň aj mojím koníčkom tak to je.. brutál.... a s učiteľkou také problémy nemám ono sa to dá, ale ona ma jednoducho nemôže pripustiť na viac termínov tak je to 4termíny a dosť...

aye25

No name, zalezi aj od ucitela/profesora, viem o com hovorim, my sme mali na zakladnej skole matematikara a s nim som chodila na olympiady, odisiel do dochodku a prisla jedna hroza - pani ucitelka Bakova Lubica, napisem jej meno, lebo si to zasluzi, tu by k detom nemali pustat, komu nesla matika tak ho ponizovala a ked sme jej hovorili na aku skolu sme sa dostali tak na mna vyrukla, ze ci mi to zaplatili rodicia!! Ak by ta zena mala teraz ucit moje dieta, tak radsej zmenim skolu.. Dufam, ze si to precita a bude jej to luto, ako to bolo luto nam, ked nas ponizovala. A sup, vystudovala som aj vysku aj vybornu strednu skolu