ROWENTA LISSIMA

lucineckaaaaaaa

Ja som ju dostala na Vianoce a musim povedat ze som s nou spokojna vlasy au krajsie e niesu take znicene ako po vyzehleni zehlickou.Mozem to porovnat lebo mam doma obidve a obidve aj pouzivam.Ked si umyjem vlasy tak si ich vyzehlim ROWENTOU a tak o 2 dni si vyzehlim zehlickou len konce :) .Takze ROWENTU vrelo odporucom :)

lila16

no musim povedat ze v reklame to vyzeralo lepsie lebo mala upne rovny uces.......no ale ja som celkom spokojna....mam vlasy rovne skoro ako po vyzehleni

laraaa

ahojte poradte mii prosim chcem si ju kupit ale chcela by som vediet ake mate s nou skusenosti a vlastne ktoru mate dikyy :)

ingrid

ja ju užívam viac ako rok a som veeeľmi spokojná. nemám síce kučeravé vlasy, ale vlnité a tie pekne narovná a sú potom hebké a lesklé. určite odporúčam.

mimmi

ahojte, ja som si teraz kupila zehlicku co nema nic vlasy ,lebo tam ma nejake 3 vrstvy kadecoho , povodne mam velmi kucerave vlasy , tato rowenta ich vyrovna uplne do rovna ?

terry

tak bola som dnes kuknut v obchode a videla som len CV 9021 DO Lissima Elite ionic....je dobra? oplati sa kupit? a narovna vlasy tak ako zehlicka???????????