Suché končeky

Príspevok v téme: Suché končeky
Vilma

Potrebujem poradit. Umyvam si vlasy kazdy den alebo aj kazdy druhý den, lebo sa mi dost mastia. A este k tomu mavam vysusene konceky, ktore sa mi potom stiepia a vyzera to strasne. A neustale podstrihovanie nie je riesenie, chcela by som si ich nechat dlhe.
Vyskusala som uz kade co ale nic nepomohlo.... Prosim, poradte co mam robit??

klaudiak

Podľa mňa ti vlasy dávaju najovo,že niečo v tvojom organizme nefunguje ako by malo. Pozri sa na to komplexne v prvom rade strava, pomôže ti olivový šamon

ifka

asi tak 20 min...inak aj samotny olivovy olej pomaha to vajicko ani nemusis hlavne aby ten olej bol olivovy :) dufam ze ti to pomoze :)

ifka

Prilis caste umyvanie vlasov moze tiez sposobit ich nadmerne mastenie...a na suche konceky existuje dost roznych hydratacnych a osetrujucich pripravkov, skus napr. znacku schwarzkopf, tu mi odporucila kadernicka. Ja na zvlhcenie pouzivam Moisture kick kondicioner z tejto znacky. Tiez mam suche vlasy a hlavne konceky a mne pomaha, ked si sem tam pred umytim hlavy spravim zabal...zmiesam olivovy olej so zltkom a necham posobit...malo by to posobit v teple preto si dam vlasy do sacku a potom zabalim do uteraku :)a nenanasaj si to od korienkov, aby sa ti zbytocne nemastili