Prírodné prípravky na zväčšenie poprsia

silviklh

z feniklovy caj :D:D ten je akurat dobry na tvoje vetry a pri kojeni aby babatko malo ok travenie :D:D
a krem na prsia?? :D:D bozeeee,zeny,ved vam pomoze naozaj len plastika,uz ste naozaj take hlupe????

jankaaaaaaaaa

uz aj kremy su na zvacsanie poprsia ? :D smejem sa z toho.. su to hluposti a zbytocne vyhodene peniaze. este nikdy nikomu ziadne kremy ani tabletky nepomohli

vsevedka

Krem Puppa na zvacsenie poprsia dostat v Bratislave, myslim ze v Auparku ma Pupa svoju predajnu.

Krem ma fungovat tak, ze v nom obsiahnuta latka VOLUFILIN z rastliny gardenia ma stimulovat rast tukovych buniek v podkozi poprsia a stoji okolo 35 E. Tie kremy su dva druhy, jeden je na expresne zväcsenie, ten je v mensej krabicke a je drahsi, ako ten "normalny".
Sama by som bola zvedava, ci uz niekomu pomohol, ja som v tychto veciach dost skepticka.

jankaaaaaaaaa

zeny.. ja mam 22 rokov a teraz mi prsia dost podrastli. takze nestresujte ze v 13-14-15tich mate male prsia

Regina1096

ja by som sa chcela opytat ze ci rastu prsia z fenikloveho caju??????????????? je to velmi dolezite!!!! lebo ho mame doma a neviem ze ci aj to pomoze ....... :)) dakujem za odpoved :D

anonimka

mam 16 rokov a mam moc male prsia neviem uz co mam robit ide mi to strasne na nervy lebo pekna som ale cicky ziadne cize prosim pomozte mi prist na to ako si ich mozem zvacsit aspon o dve cisla