IPL alebo mikrodermabrazia?

chantal333

tak ako
ja ti odporucam tiez mikrodermabraziu, chystam sa na nu na polikliniku nad jazerom, kozna lekarka tam ma aj kozmeticke studioa majui naozaj dobre vysledky...ta kozmetika sa vola derma a dr. beckova

delphia

v prvom rade v tvojom veku omladzovat plet este netreba. vsak mas bozskych 20 !!! :)) co budes potom robit v 40?
na rozsirene pory a akne je idealna dermabrazia. treba ju opakovat 6-10 x.plet treba dostatocne hydratovat z vonka a j z vnutra a nezabudaj na pravidelne hlbkove cistenie u kozmeticky. no a pomaly treba zacat s aplikovanim hydratacnych gelov na ocne partie .

yuya

Ak chces zacat s omladzovanim v Tvojom veku, tak odporucam mikrodemabraziu na domace pouzitie. Ja ju mam 2 roky a aj vdaka nej vyzeram ovela mladsie, samozrejme sportujem a pijem veľa tekutin. Krém s krystalikmi diamantov, alebo ineho nerastu(krystaliky su rovnake ako pri profesionalnej mikrodermabrazii), s ktorým sa osetrujes Ti vystaci na cca 30 pouziti a urcite je tato metoda cenovo dostupnejsia ako profesionalna mikrodermabrazia. Jedno sedenie prof. mikroderm. sa pohybuje od 1000,- Sk, krem v domacej verzii mikrodermabrazie Ta vyjde na cca 2500,-SK, tak si to prepocitaj a uvidis co sa viac oplati.
Presla som aj osetrenim s IPL a aj to ma urcite nieco do seba, lenze vzdy je vsetko individualne a Ty sa nemozes spoliehat na rovnake vysledky ako mal XY.
Vela stastia.

lesanka

v tvojom veku urcite mikrodermabraziu. cenu v chirmede neviem, ale vsak si obvolaj salony, ktore ju robia a popytaj sa na ceny.

annnna

Ja osobne odporučam v tomto pripade mikrodermabraziu, avsak je dolezite porozmyslat, ci investujete do profesionalnej alebo si zakupite vlastnu mikrodermabraziu na domace pouzitie, ktora je tiez vynikajuca a naviac ušetrite. Ak mate zaujem poradim blizsie. Vela stastia.

tak ako

NEVIETE kolko stoji mikrodermabrazia v kosiciach na klinike CHIRMED?? alebo sa vsade pohybuju ceny priblizne rovnako?

laura22

Caute!Ja som mala problem j jazvami po akne,boli dost viditelne.Teraz som vsak bola druhy krat na Benelifte a moja plet je neporovnatelne krajsia.Spravili mi len lica,stalo to 8500Sk,no je to vela,ale to sebavedomie je super:)))))uz som vela veci vyskusala,ale na toto nedam dopustit.Robia to v ULK,je to novinka,odporucam.Mikrodermabrazia je len povrchova,az tak nebudes spokojna,ak mas hlboke jazvy.Benelift je aj prevencia proti vraskam,este aj omladnes,prajem vela stastia.pa

tak ako

jajajajajajajjajaaaa dakujem krasneeeee za prispevok ... skusim teda mikrodermabraziu. vykonat mi ju mozu len ked mam vsetky vyrazky zahojene? lebo stane sa ze sa mi zapalia take bolave ale potom je par dni, kedy sa mi len hoja a nemam ziadne zapalene. moze sa potom rovno vykonat mikrodermabrazia? alebo ich treba najskor vsetky vysusit niejakymi kremami?

jajajajajajajjajaaaa

ani na IPL ani na mikrodermabraziu nestaci 1 sedenie...musis ich absolvovat 4-8 sedeni na mikrodermabraziu a IPL nemam prehlad....mikrodermabrazia 1 sedenie stoji priblizne 400 sk podla toho kde ides a IPL sa pocita na minuty taze 1 minuta x sk nevem nepamatam :D a mikrodermabrazia sa pouziva pri jazvach a aj pri akne a IPL sa pouziva skor len na jazvy...ak mas hlboke jazvy nepocitaj stym ze ti ich mikrodermabrazia alebo IPL na 100% odstrani....mikrodermabrazia sa vykonava najma na jesen v zime a na jar v lete nie a pricinou je slnko ktore moze spalit pokozku taze aspon tyzden by si nemala po dermobrazii v lete vychadzat von ale ja som bola vonku hned na druhy den a nic mi nebolo :D a netreba pouzivat ziadne specialne prostriedky po dermabrazii neni nutne ked tak tak v lete krem z uv faktorom 50 :D