Zvysene lymfocyty

Súvisiaci obsah

mikiimmm

Lymfocity zvýšenie nie je žiaduce dlhodobo, pretože ak máme viac bielych krviniek tak dochádza k zniženej dodávke kyslika do srdca a ciev, telo bojuje s nejakou infekciou...
preto byvame unavený a často neviem z čoho. vzduch okolo nas je tak znečistený že niet s ačo čudovať.

rosalinda

chcem sa spýtať moja 13ročná dcéra mala Lymfocyty 52,40 a Lymfocyty abs počet 3,71 z čoho to môže mať? ďakujem

RNG

Aby som nezabudol, na tvorenie telesnych enzymov je potrebny aj jod a selen, takze odporucam ich doplnovat si kazdemu, specialne ludom co maju telo zamorene a tvoria sa im rozne neziaduce nefunkcne utvary(granulomy, hrcky, cysty tumory myomy polypy a podobne.)
A oplati sa doplnovat samozrejme aj zinok, vitaminy C,E D-3 pripadne aj ine, ked treba, tiez brat dostatok extra mikrovlaknin a obcas si nasadit kvalitne probiotika. S tymto kazdy akosi lepsie funguje zdravotne.

RNG

Wegenerova gralulomatoza je podla beznych lekarov dost vzacna autoimunna choroba, kde prezitie viac ako 5 rokov je dost male pri pouzivani klasickych "liekov".Viac pozri na klasicky pristup
rheumatology.oxfordjournals.org

Nuz ja mam na "autoimunne" velmi rozdielny nazor, ktory cerpam z malej skupinky lekarov, ktori sa zaoberaju inymi/alternativnymi lieceniami.
Granulomy(opuchliny, cysty atd) su len nazbierania roznych neziaducich pre telo materialov/zamorenie a daju sa odstranit silnym enzymatickym cistenim, za pomoci doplnkov jodu, a samozrejme branim vsetkych beznych deficitnych zivin.
Pod silnym enzymatickym cistenim myslim ekvivalent najmenej 8 az 12 gramov pancreatinu.
Inac mam s tym aj trochu osobnych skusenosti, v pripade sestrenicinho syna, ktoremu to diagnozovali ako celkom mlademu, a experimentovali na nom klasickymi liekmi, az skoro zomrel.Poslal som mu silne enzymy a cuduj sa svete, je to dnes pomerne zdravy mlady muz, hoci problem s nedostatkom niektorych enzymov(dedicny) asi unho pretrva cely zivot a obcas si ich bude musiet doplnovat.

Ja osobne ako stary clovek so znizenou funkciou enzymatickych a kyselinovych zliaz(parietalne bunky) si pre istotu enzymy obcas aj kyseliny uz pravidelne doplnujem, nechcem riskovat zamorenie tela alebo starecke scvrkavanie sa z nedostatocneho trsvenia, kde telo pre nedostatok kyselin a enzymov nevie vytazit z jedla dost zivin, tak si vypomaha odburavanim zasob zo svalov, kosti a ineho tkaniva.

kajalo

diagnostikovali mi pravde podobne wegenerovu granulomatozu,moje lymfocity sa zvýšili 18,a na brade sa mi vytvorila zdurenina,okrem toho,že užívam ráno 3 tabletky 20 mg Prednison,večer Tevazol 1,dostal som od lekára CIPHIN 500 a 12 hod.potrebujem si vypočuť aj názory iných lekárov,prosím ozvite sa mi. Ďakujem.

adinka

DOBRY VECER CHCELA BY SOM SA INFORMOVAT ZE SOM MALA ZVYSENE LYMFOCYTY 4,45 A NORMA JE 1,00-3,60 CI JE TO ZLE DAKUJEM

Beata 111

Z čoho má mladý zdravý človek tieto hodnoty KO:hemoglobín-116.0,Lymfocyty+50.20,stred.far.konc.HGBvRBC-314.0 a vápnik-2.03?Športovec.Teraz cíti mierne bolesti v bedernom kĺbe,ináč zdravý jedinec.