samoopalovanie

Lavronne

Musis si zakupit kvalitnejsie samoopalovacie prostriedky ako napr. (Sun & Self Tanning by Decleor Aroma Sun Express Hydrating Self Tan Spray (Body) 150ml)
Je 100% Organicke a prirodzenne vyzerajuce.

katka3738

dobry den! Vie mi niekto poskytnut viac informacii o samoopalovani v solariu a bradaviciac? Ako velmi je to skodlive? Pytam sa lebo chcem ist do solaria ale mam po tele pomerne dost znamienok aj bradavic. Dakujem

mica

dobry je od johnsonu ale aj garnier, akurat je trosku drahsi. ja sa natieram len raz max. 2 krat do tyzdna a vyzera to super. ak mate flaky tak sa netreba az tak vela natierat lebo potom to vyzera otrasne. ked vidim ako niektore dievcata chodia flakate a zfarbene do zlto oranzova, hroznne. ak chcete byt aj v zime super opalene ze vam nestaci len jemny odtien od samoop. tak potom radim uz len solarko...

mica

betakaroten nieje nahrada za samoopalovacie pripravky, betakaroten cize vitaminy napomaha chranit kozu pred slnecnym ziarenim. ja som ho brala cele leto a tazsie ma opalovalo.

veronika

no aojte..ja odporucam krem Johnson´s Holiday Skin=))..je to uzastny krem na samoopalovanie..ale ako pri kazdom kreme treba spravit dôsledny peeling celeho tela.najdete ho v drogeriach v rôznych odtienoch.takze si môzete vybrat vhodny pre vas typ pleti

ivette

Flaky po samoopalovakoch mate preto, ze si predtym nespravite peeling a nerozotierate to pravidelne a pozorne. Ak naozaj toto vsetko robite a stale mate flaky, mate shitovy krem a treba novy. Ale to by musel byt ozaj nejaky za 5 korun, ak taky vobec existuje. Samoopalovacie tabletky este nevymysleli, tiez na to cakam.

líza

A aké krémy používate?Lebo ja používam Sundance na tvár a žiadne fľaky nemám.Len na nohách sa mi zvykli robiť jemné fľaky,ale ked som si nohy natierala častejšie tak som žiadne fľaky nemala.