Druhy antikoncepcie...

asi buduci otec

Potrebujem poradit. Existuju dake lieky ktore vyvolaju u tehotnej baby potrat?? Alebo uz len lekarsky zakrok???

tinka *

to čučoriedka:
ten krúžok sa volá Nuvaring a je to tak isto HAK ako aj tabletky, len pri tomto sa ti hormóny dostávajú do tela cez pošvové steny či ako. Kamoška to má a zatiaľ je spokojná, stojí to okolo 400 sk na mesiac.
prozri si www.vaginalnykruzok.sk

cucoriedka

pocujte..kolko stoji ten antikoncepcny gel?a to akoze ako sa pouziva?aa pocula som o takom kruzku gumenom co sa vsunie na 3 tyzdne do posvy a funguje ako antikoncepcia..po troch tyzdnoch vyberes a das novy kruzok...aa to tiez by ma zaujimalo kolko to stoji..neviem ako sa to vola

tajna

Ahoj :-), a ako sa ten antikoncepcny gel vola? Da sa kupit aj bez predpisu?Dufam, ze to nie je Pharmatex.Dik za odpoved.

terezia1

Ak ti smiem poradiť namiesto antikoncepcie si radšej v lekárni vypýtaj ovulačný test vo forme rúžu. Stojí okolo 130,- Sk. A navyše nie je škodlivý.

:-)

Ahoj, ja som doteraz pouzivala tabletky, ale prestali mi vyhovovat, tak prechadzame teraz s priatelom na prezervativy + antikoncepčný gel .. tak sa to vola a poradila mi to gynekologička, ze je to spolahlivejsie ako samotny prezervativ....