epilepsia

David bledy

Ahojte ja mam tento problem s epileptickymy zachvatmy mam ich počaš spanku odpadnem začnem sa klepotat za noc aj 10 razy ked sa preberem nič si nepametam mam tažke halucinacie liečim sa stim už dost dlho

samama

Dobry den,neviem či ten koment patril mne z dňa 8.8.2017,ak mate premna radu nato čo som pisala,budem vam veľmi vdačna ak by ste mi napisali na meil..samama1@azet.sk,ďakujem veľmi pekne

going

Dobrý deň,

podľa toho čo píšete to nie je liečba ale len vyšetrenia a tabletky na útlm celej nervovej sústavy ktoré tlmia záchvaty a ktoré spôsobujú spomalenie dýchania, rastu, činnosti srdca, celý metabolizmus, spomalené reakcie na vnemy - podnety atď. a celý vývoj človeka. Tabletky epilepsiu nevyliečia iba potlačia.

Liečba by riešila úplne pominutie záchvatov do úplneho vysadenia tabletiek ktoré tlmia celú centrálnu nervovú sústavu.

Mäkká prírodná bezkontaktná magnetická liečba "Going" lieči epilepsiu až do zníženia a vysadenia tabletiek.

Do 12.08.2017 liečim aktuálne pani s epilepsiou a budúci týždeň po liečbe "GOING" cca. dňa 15.08.2017 má podstúpiť EEG vyšetrenie mozgu. V tomto prípade už do dvoch týždňov od začiatku aplikácie liečby "GOING" (cca. dňa 13.7.2017) mala pani znormalizované krivky na meraniach EEG mozgu. Liečba "GOING" sa u nej začala aplikovať od dňa 05.07.2017.
Budúci týždeň Vám môžem dať na pani kontakt ak s tým bude súhlasiť, je z Vysokých Tatier.
Budúci týždeň očakávame na základe EEG zníženie antiepileptík alebo ich úplne vysadenie.
Lebo tabletky ktoré jej predpísali proti záchvatom, znižujú krvný tlak a tŕpne jej z nich ľavá ruka a točí sa jej hlava.
V mesiaci október pravdepodobne začnem jej dcére liečiť cukrovku typu: 1 , inou metódou.

Anton
autor liečby " GOING"
-odkaz odstránený-

samama1

Dobry večer,chcem vas poprosiť o radu....môj 12r.syn sa lieči na epi,berie Timmonil,prvý záchvat mal v roku 2014 bol krčovity,robilo sa mu eeg,boli sme na CT,epi sa vtedy nepotvrdila,v roku 2016 ju dostal znova ale len taku kde si nepamätal kde bol,čo sa stalo tu už sa mu epi potvrdila,bola mu nasadena liečba,no a teraz dva týždne do zadu na svadbe dostal znova ale traslavu,bolo to o pol 5 večer,žiadne blikačky,no len to že 4h cesta,horuco,klimat.autobus,tak stále pripisujem tomu že to mohlo prisť z tej únavy,horúco,bolo mu robene eeg kde ukazalo tie vlny tej epi,zdvihli sa mu davky liekov,strasne sa bojim,že čo ak sa to stane keď priňom nik nebude,predsa zo školy nie vzdy z niekym ide....taktiež prosim vás ako budem vedieť keď to pride v noci,on nevie keď to nanho ide a tiež mam strach aby mu jazyk nezapadol ako to robiť,ja sa tak strasne bojim že až.....prosim vas pekne,poradte mi ako v tom postupovat aby sa nič zlého nestalo,ďakujem vam za každu radu,predsa je to moje dieťa,zošalela by som

renata 111

Ahojte, myslíte si, že sú záchvaty častejšie cez leto, kedy sú vysoké teploty alebo cez zimu? Vďaka za odpoveď Renata

matulo

ja aj brat sme mali epilepsiu brat od skolky ja od druhej triedy na ZS, brali sme na to nejake lieky (uz si nepamatam nazov) ale uz asi 4roky sme ani ja ani brat zachvaty nemali, ja uz som vylieceny (dufam) a brat este chodi na nejake kontroly. zo zaciatku to bolo tazke lebo som nevedel kedy to pride ale neskor som si na to zvykol a naucil som sa bud niekoho upzornit ze odpadnem(nemal som nejake silne zachvaty, vacsinou som odpadol a par minut v bezvedomi) alebo si lahnut na zem (ked som si lahol tak som sa do zachvatu ani nedostal proste to preslo bez neho), brat to mal horsie ten sa zvykol aj pocurat a po zachvate bol vzdy unaveny (inac to je bezne pri epilepsii) a spal

mis

Ahojte
Mám také čudné pocity ako tu niekdo opisuje je to ako keby som bol mimo tela alebo vo sne aalebo ja to vobec neviem opísať, je to večšinou z únavy mam to ani neviem odkedy.CHCEM sa toho zbavyť a nepomáha to. Bol som u Nerológa a tam mi pri pospánkovom EEG zistili že mám na ĺavej strane mozgu epileptický výboj. Nebolo by nič zvláštne natom až tak a aj až tak ťažké ale trvá to večšinou 8-9dní vobec nevedia co stym.Beriem Lactamil a trošku mám pocit že to pomáha Snád sa mi niekto ozve rád by som si sním pokecal na túto tému.Ďakujem

sašenka

Clody!!!! Dajte pozor aby nemal zapadnuty jazyk, s tym potom treba urychlene von, polozit ho na bok, pokrcit nohy a pod hlavu vankus hlavu zaklonit....aspon tak si to pamatam. A jeenoznacne musi na odborne vysetrenia....inak no neviem, mohlo by to zle dopadnut.tam urcite zistia pricinu.

clody

možte písať aj na moju email adresu.Možno som sa mala zaregistrovat,žial nenapadlo ma to.písala som narýchlo.ďakujem vopred

clody

snažím sa nájsť pomoc a radu pre mojho suseda,ktorý nemá internet,je to jednoduchý a slušný človek,ma rodinu,milujúcu manželku a deti.Minulý týždeń sme ho niesli na pohotovosť v strašnom stave.!Mal záchvat,nič si nepamatal,dokonca bol cely ochabnutý vyše pol hodiny,mali sme s manželom dojem,že dostal mrtvicu!!!Ako možme v budúcnosti pomocť susedovi?Bol v nenmocnici ale nedostal ziadne lieky.Prosím.susedia.