sestrička & doktor

xxxxx

Lekar a sestra su zdravotnici.Ci je pri vys. alebo nie zalezi od lekara.Ako pacientka mas pravo povedat ako si to zelas.je to vec dohody.ak mas obavu a nieco sa ti nepozdava zozen si ineho doktora.v zivote si neviem predstavit zeby som chodila ku gynek. ktoremu nedoverujem.nielen preto ze je to dost intimne ale aj pre pripad diskretnosti ohladom ochorenia.

lori

Sestra by mala byt vzdy pri gynekologickom vysetreni a to nie len koli vypomoci lekarovi, ale i koli tvojej ochrane a ochrane lekara.Neviem preco s tym mas problem ci tam sestra je alebo nie ona je tak isto drzana mlcanlvostou a tak isto je profesiolal.

orešanka

Môj gynekológ má oddelenú ordináciu od sestričky a ak niečo potrebuje tak ju zavolá. Myslím, že je to tak u väčšiny ak nemajú problém s nedostatkom priestorov.

marfuška

Čo ja chodím na vyšetrenia,tak tam sestrička nikdy nie je.Sme samé s pani doktorkou.Jedine ked potrebuje doktorka pomoc tak si ju zavolá.

lenka2583

áno je tam aj sestrička, dokonca tam musí byť, ak tam nie je, požiadaj, aby počkal so začiatkom vyšetrenia kým nepríde, v opačnom prípade sa ľahko môže stať, že tam sestrička nie je z dôvodu zneužitia, pozor na to. od lekára čo sa vôbec pokúsi začať vvyšetrenie bez prítomnosti sestričky by som ja odišla