Kedy otehotniet po potrate?

sasa

Teraz som si spomenula, kolegyňa tiež minulý rok potratila (pokúšala sa otehotnieť 9 rokov). Toto leto povedala, že už na to kašle, že má jedno dieťa a už sa o nič nebude pokúšať. A otehotnela, lenže začala mať problémy ako pred rokom, išla k lekárovi, hneď ju nechal doma a nasadil jej nejaké tabletky na udržiavanie. Len neviem ich názov. Teraz má už po 1. trimestri, tak jej ich pomaly vysádza. A má sa fajn. Vieš, prichádzam na takéto skúsenosti, lebo teraz je okolo mňa veľa tehotných kámošiek a hlavne tých, čo prekonali potrat. Asi je plodný rok.

lolka

sasa:
dakujem....verim v to, ze sa to tentokrat podari....asi bude naj ked este chvilu pockam a uvidim.....to cakanie je najhorsie....

sasa

Ja viem, že máš veľké obavy, ale nemôžeš takto na to myslieť, tá baba, čo som ju spomínala, mala veľké problémy pri prvom tehotenstve a druhé jej prebiehalo úplne v pohode, bez problémov a v auguste sa jej už narodilo 3.dieťa. Ale môžeš byť rada, že po psychickej stránke si na tom dobre, ja som si to tiež prežila, nebola som na tom zle, ale spomeniem si. Ale aj tak, želám veľa šťastia.

lolka

no co sa tyka psychyckej stranky som na tom dobre, praveze ma viac a viac ubija, to cakanie, teraz mam dostat iba 2 menstruaciu...a ked si predstavim, ze este 4 mesiace cakat porazi ma....preto sa aj pytam lebo niekto tvrdi, ze po pol roku, niekto, ze po 2 mesiacoch, niekto po troch a mna ide porazit.....ale ked viem, co som si pri tom prezila, bojim sa ist do velkeho rizika...

sasa

Pol roka po potrate by sa mohlo otehotniet, aspon podla niektorych lekarov. Ale poznam babu, ktora otehotnela hned po potrate. A zalezi aj od toho ako si na tom po psychickej stranke.