sex alebo vzťah

anka

paaaaaaani...konecne nieko kto by ma vedel poxopit...presne to iste zazivam aj ja...sme spolu asi tak pol roka,ani nie...a vsetko sa zacalao v posteli...obaja sme nexceli ziaden viazany vztah,len si vyxutnavat vzajomnu vasen a fyzicku lasku...:)...a ano...nie je to len o sexe..postupne si k cloveku vybnudujes isty vztah,inak by si s nim do postele neliezla keby ti nebol sympaticky...a ja to nikdy neviem pomenovat...je to laska?z jeho strany iste nie...u mna,neviem...urcite je to vsak vztah na kt.mi veeeeeeelmi zalezi...a taktiez je o dovere a uprimnosti....citox...beriem ho ako velmi velmi blizku osobu...moj naj priatel a zaroven milenec...som rada ze si otvorila tuto temmu,...apson viem ze nie som sama..

simonette

nuž..vlastne..už od začiatku to nebolo tak úplne len o sexe..zapojil do toho svoju osbonosť..čo rád a nerád v živote..práca..hudba..som to brala tak zvoľna..až neskôr som zistila, že tu z mojej strany už nie je len o sexe..myslím, že muž, alebo žena nezačne mať niekoho rád, ak mu nato ten druhý neposkytne dôvody..ak sa tam zapojí osobný život..začne sa to meniť..na to mať rád...(:

lilush

da sa to je to fajn...:) heh fajn? je to super... len...neriesit nepripustat si nerozmylsat....ak toho jeden z nich nieje sxopny, prestat...budu trpeit obaja nakoniec...

aria

Ahoj, ja myslim ze je to celkom fajn riesenie v pripade, ze sa nechces viazat, ale nechces ani odopierat veci s tym suvisiace. Ale moj nazor je, ze v takych vztahoch je vzdy jeden vytaz a jeden porazeny, pretoze skor ci neskor, podla mna na jednej strane vzplanu city a nekonci to pekne. Ale poznam aj ludi, ktori takto funguju uz roky a nemaju problem. Ja som skusila raz a stacilo. Zistila som ze bez lasky je to o nicom...

Lara:)

podla mna,ak sa obaja zhodnu ze nechcu vztah,ale len sex,tak to nie je nic zle,len sa to nesmie posunut do tej roviny,ze jeden k druhemu zacnu nieco viac citit-tak ako vo vaznom vztahu.este horsie je,ked je to len z jednej strany.

salmon

ja som za sex a samotný fakt, že toho človeka máš rada, že je to vzájomné..žena to zistí v očiach muža, tam sú odpovede