Čo sa vám nepáči na ženách?

johi

hmmm.....mne sa zeny nepacia : ))).No som preoste na chalanov.
Ale dievca by malo byt hlavne pekne zvnutra si myslim.Ale co na to vy chalani???

krpata

mne sa nepaci ked su baby povrchne......myslia len na seba, na malovatka, oblecenie a chalana ktory nevyzera jak superman si ani nevsimnu....nepaci sa mi ked si prestanu vsimat skutocne hodnoty

ritka

ronin,tak podla mna su presne taky MUZI,nie zeny.Ked najdu krajsiu tvaricku alebo ukecanejsiu naspulenu pusu,uz su mimo schopni hodit vyhybku.

opium

....ked zenu nemilujes,neskor pochopis co si stratil a ked si uz aj nasiel,to co si stratil tak sa uz nikdy viac nezalubis,lebo ta nalez opustil pre pochopenie...a mne sa paci ked to (ne)chapu:)

ronin

Na zenach sa mi nepaci to,ze dokazu zradit,odist s inym a potom,po istom case,ked dostanu od svojho "vysneneho princa" kopacky alebo vytriezveju zo svojho citoveho opojenia,tak sa znovu vratia k tomu,koho predtym opustili a zradili a tvaria sa,akoby sa vobec nic nestalo,ani necitia pocit viny alebo aspon hanby.A ten,ktory sa kvoli nej predtym trapil,ked ho opustila,ju ma s usmevom na tvari opät prijat.Akoby to bolo bezne,proste si len tak trochu uletela do ineho vztahu.To je predsa uplne normalne,no nie?