Sex s panicom

tina88

moj sex s panicom nestal za nič a aj som sa mu to snažila povedať no marne a ešte mi pri tom strašne bližil.tak som spravila to že ked on mne bližil tak aj ja jemu a potom porozumel zrazu bol neuveriteľne nežny a všetko robil pomaly a ja som dosiahla čo som chcela a samozrejme on tiež:)))

žužu

hm. tak sa netráp. ja som ťažila z vlastných skúseností. tak sa len spolu majte radi a ono to isto príde samo.chce to len pravidelný tréniung a on si zvykne. musíš ho dáko eroticky naladiť nech sa mu to tam dolu rýchlo unaví a prídeš na rad ty. vieš čo, alebo ho popros nech to skúsi trošku zastaviť,keď to už na neho pôjde, akoby pristaviť kohútik. bude to ako prerušovaná súlož, ale nakoniec si vydychneš.

žužu

no tak to je u nich asi normálne. najprv by si ho mala "urobiť" ty sama rukou a potom si po 15 minútach sa o to už pokúsiť naostro (dnu). a to by už malo vyjsť. aby si si aj ty užila.hm?

žužu

a čo tam chceš vysvetľovať? určite je to inteligentný chlap a príde na to postupne sám. len mu trošku pomôž a pomaličky ho naveď. hovorím z vlatnej skúsenosti, tiež ja som to už mala za sebou a on nie ana poprvé to bolo krásne. veď to nič nie je. veľa šťastia