Herpes - neviem sa ho zbavit

dragonage

prosííím poraďte, že ako sa ich mám čo najlepšie zbaviť, alebo ako im mám čo najlepšie predísť, prosíím dajte mi radu som už z nich zúfalý! :(

dragonage

Mne sa najprv urobil jeden herpes, potom o deň sa mi urobili ďalšie štyri...
Deň predtým ako sa mi spravili tie štyri, som bol dlho na slnku, dostal som úpal, nemôže to byť tým?

Jane4321

co tu pozeram a vidim, ze pisete ano vsetky tieto veci su ucinne.. ale pokial sa toho niekdo potrebuje zbavit rychlo... napr ako ja objavil sa mi Utorok rano(cez polovinu spodnej pery!!)..-a do piatku bol prec!.. ale mam na to zvlasnu svojsku metodu, ktorou mozte opovrhovat,ale vazne to funguje... 3 cele dni si to vysusujte ALPOU! a na ten dalsi den si vezmite spendlik(ano je to drasticke) a tu chrastu si nou dajte prec a nemazte to silnou vrstvou vazeliny a chodte spat a rano tam nic nebude! to vam zarucujem uz dva krat som to tak spravila a nemusela som ho trpiet dva tyzdne!

purblanka

octanova masť je dobrá,a zaviaž si koleno ked chodíš.Ked sedíš,ležíš nemusíš mať.a nohu hore.Spadla som zo schodov a marodovala som mesiac,potom ma vyhodili z práce.

Mima7777

Mam zranene koleno nemozem ani nim pohnut .BOLi ma iba kost na ktoru som padla.POznate niejaku mast nato alebo nieco ?Dakujem velmi pekne.
MIMA

Well

Este skusim ja.....koloidne striebro je totalny nezmysel na herpes.....
Je to dalsi tah na predaj niecoho co nema velky ucinok.
No hold.......ale niekomu pomoze aj zadny zazrak.

Gabca33

presne tak suhlasim,aj som si zakupil uz na zmienovanej web stranke koloidne.sk ,koloidne striebro ,koloidnu med a koloidny zinok a herpes uz nemam. Uzival som vsetky sucasne.
Osvedcene!

Domino2

aplikuj koloidne striebro, cim castejsie tak skor sa zbavis herpesu, je to vyskusane. Skus pozriet web stranku Koloidne.sk