Herpes - neviem sa ho zbavit

Laura S

mne doktorka predpisala ISOPRINOSINE, tieto tabletky uzivam raz do roka ( 3 mesacne kura ) a herpes sa mi urobi iba zriedka. Predtym som mala herpes stale. A velmi pomaha aj B komplex.

RNG

Zase mam opakovat antiviralne?
Selen, zinok, probitika s obsahom L.Bulgaricus,L-lysine,vitamin C, aloe vera, baza, astragalus, echinacea, GSE, extrakt z olivovych listov a silne:
betulin, Befungin a chaparal(larrea tridentata)

panik-a

uplne vazne, ak mozes vyskusaj nahrievanie bioptronom.Dcera mala tiez cele loziska, aj 3-4 naraz a pekne jej to zmizlo (cele roky mame tu lampu doma a nikdy som ju nepouzivala)

veronika

aj ja mam herpes a to kezdy mesiac je to hroooozne a uz som skusala skoro vsetko!!!!minule som ich mala 10 A SOM VYZERALA JAK...

panika

herpes je virus, ktory ked sa raz dostane do tela-uz sa ho nezbavite. Staci 1 bozk (napr. v detstve) od nakazenej osoby a uz sa v tom veziete. V tichosti odpociva a caka..ak mate znizenu obranyschopnost organizmu, staci aby vas striasla zima, ofukol vietor, zasvietilo na vas slniecko, dostali ste menzes alebo zijete v strese. To vsetko su spustace. Herpes 3x do roka je este OK, ak sa zjavi viackrat, treba to riesit s alergologom/imunologom

RNG

L-lysin je aminokyselina, pomaha regenerovat virusmi poskodene tkaniva(tiez arginin, ornitin, cystein), je to potravinovy doplnok, takze ho hladaj medzi Doplnkami vyzivy, nie liekmi.

pa3cia patqa

dnes rano som vstala.......aa...mam herpes cez celu hornu peru strasne to boli herpes mam kazdy mesiac takze som si zvykla ale..neznasam to je mi hrozne este to mam 2 dni pred silvestrom a vyzeram jak kacer........a veci ktore pomahaju: cesnak, zubna pasta, alpa, lad, herpesin, nivea, B komplex a este vem len si nemozem spomenut aa dajte si predpisat lyzin kazdy den to budete brat a herpesy nebudete mat az tak casto!! ja ho este predpisany nemam ale uz ficiiim...

mamriela

Ja mavam herpes pravidelne kazdy mesiac a uz som z toho zufala.použivam mastičku zo pštrosa,da sa to zohnať,existuje aj rad kozmetiky zo pštrosa a pomaha.hojenie je rychle a bezbolestne