aka poloha pre citenie partnera?

zufala:(

del12 ahoj.ja som pisala ze orgazmus mavam ale iba sama a iba klitoralny.ale nemyslim si zeby som mala ejake ochabnute svalstvo.ono ide asi o to ze ked sa vzrusim asi sa velmi rotiahnem a potom ho uz necitim tak akoby som mala a vobec nie trenie o bod G:( a ked tie svaly zas napnem tak budem mysliet iba nato cize sa neuvolnim a orgazmus tak ci tak nebude :(chapes?ja uz fakt neviem co mam robit.

del12

Zufalá ahoj. No podla mna nezáleží na dlžke ani na hrúbke, ako som povedal mám malého a moje skusenosti su také, že nezaleží, vagina by mala obopnuť aj malý penis a uvolniť sa privecsom, no kazdý a kazdá smeiní, tak možno že ty si prave tá menšina, čo citi len velký penis. Dost ma to metie, lebo pises že orgazmus mas, a to je hlavné.
Skus mat nohy spolu a snaz sa napnut vaginalne svaly.

ninnika

veronika: pred milovanim si to potri gelom alebo olejcekom a tak nebude smat ranky bo tie mas preto lebo je to suche a trha sa to

luama

presne tak, hrubka je dolezitejsia ako dlzka co potvrdzuje aj tvoj pripad. najlepsie polohy su ked mas spolu nohy. proste nech je vagina co nauzsia. ak to nepomoze tak nasadec na penis...

zufala:(

del12 awoj.ale ja som uplne normal baba a mam aj orgazmus no sama.mno necitim ho a nemyslim si ze mam ochabnute svaly ked mavam orgazmy.ja potrebujem nejaku polohu.no ako ma 18 cm ale zalezi na hrubke tiez ze?

veronika

Potrebovala by som radu ako predist poraneniam pri milovani? Naposledy sa mi satalo, ze som mala male ranky z vonku na spodnej casti.

jujuj

aj ja by som bola veľmi zvedava, ale somnou je to približne tak, tiež necitim v sebe penis. Napriek tomu sme skusili polohu zo zadu, je to o nieco lepšie ale nie bohvie čo.