Uz konecne priberiem:)

mimka

ninika,som an tom podobne,na jedlo ani nepomyslim,jem len preto ze musim, a nie ze chcem alebo mi chuti, zjem vsetko, nevyberam,ale len ked mi to donesu pod nos a extra chute nemam na nic a okrem toho mam problem so stolicou-pricasta,tak aj preto sa mi nechce viac jest aby nebola este castejsia.no a este moja hlava-asi mam aj depresie a tiz strach z chorob,co sa hned odrazi na mojom traveni.asi by bolo dobre dat sa mi psychicky dokopy a priberiem lahko, lenze ako? to je to najtazsie.mam taky strach

ninika

ja beriem pangamin..-kvasnice,sice z toho sa samo o sebe nepriberie ale clovek musi jest a cvicit..lenze moj problem priberania je v mojej hlave, pretoze mne sa jest nechce..pripada mi to ako strata casu...a samej sa mi jest nechce uz vobec..ked som s priatelom alebo daco..napama sa a zjem toho aj vela ale ked som sma adoma..vecer sa mi napr vobec nechce jest a aj ked som hladna..:/ takze si to musim v hlave itriedit..a neviete niekto nejake jedlo co je kalorickee(nejake keksiky) alebo daco :)

hmmmmm

sranda,,aky je to paradox ten nas zivot ze polka zien chce mat o 10 kil viac pollka o 10 menej, tie co maju kucerave vlasy,tie chcu mat rovne a podobne,ze,?:)
iNAC,,,BABY,,URCITE EXISTUJU NEJAKE ZDRAWE PRIPDRAVKY NA PRIBERANIE.:)

eye

ahoj ninika, ja som mala podobny problem, aj ked som mala o 5 kil viac ako ty ale uz vtedy som si pripadala dost vychudnuta, tak som zacala priberat, papat vsetko co som si dovtedy odopierala a doslo mi, ze omnoho krajsie je ked je zena pekne zaoblena ako ked vyzera ako male dieta....a muzom sa to urcite o dost viac paci ako anorekticke modelky, takze len do toho...ja som pribrala tolko co som ani neplanovala z mojich 51 mam peknych 65 a 177cm a citim sa vyborne a hlavne pritazlivo:P