sestra mi to vsetko strpcuje:(

Príspevok v téme: sestra mi to vsetko strpcuje:(
senxa

dostavam sa do bulimie,uz som v tom,asi mesiac a pol,ale idem asi hlbsie.NEVLADZEM!!chcem sa stoho dostat,uvedomila som si ten mylny okamih ktory nastal v den D ked som si povedala ze zacnem chudnut.su dni ked nejem su dni ked jem,ale nasledne to vyzvraciam.snazim sa to obmedzovat,chcem si pomoct sama ale ja uz dalej nevladzem:(((dnes som mala celkom dobry den,ranajky-banan obed-ryza ..NEVYZVRACALA SOM TO...ale ja nevladzem,pretoze mi to moja sestra strpcuje..stale mi nadava,ze som tucna, a podobne..viete si predstavit co prezivam,ked si premietnem hlavou ze som za den ziedla nieco,a nevyzvracala to??zoviera sa mi srdce...boli ma to.....teraz mam odhodlanie,ze neziem nic za tyzden,NIC NIC .pretoze stych narazok mi nieje moc prijemne,po rozume mi chodia cierne myslienky,neviem ci to bbudem dalej vediet znasat

matulka_1992

LUDIA !!! vy ste sa asi fakt zblaznili ! zivot si mame vazit taky aky je ... ci mame chabych 45 kil alebo skvelych a stastnych 53 kg ... dievcata prosim vas spamätajte sa! co tak jest ZDRAVO a cvicit ??? dva krat tyzdenne si ist na 20 minut zabehat ??? hmmm??? ale hlavne JEST !!! nejest je uplna hlupost !!! sposobuje to takisto bolestivu smrt !! citala som o tom ..najedzte sa ,zdravo,jedzte vela zeleniny ..ta vam doda energiu a robte cokolvek co vas bavi a hlavne- HYBTE sa pritom ! tancujte,skacte,alebo sa len tak chodte po jedle poprechadzat a uvidite ako vam to dobre padne ! nielenze vam prirodzene stravi zaludok vsetky vitaminy a dolezite zlozky,ale budete sa citit skveo...a okrem toho..na zaver....ZENY,ktore nemaju spevnenu panvu svalmi,maju o 30 percent bolestivejsi porod a budete krajsie ..ved komu sa pacia tzv. hrkotajuce vesiaky s kruhami pod ocami,pokazenymi zubami a padajucimi vlasmi ??????? jedine modnym navrharom a fotografom..takze prec s Dont-eatingom ! ale skuste sportovat ! =)))
mam to overene ...cafte

malice

moja, vykasli sa na svoju 13 rocnu sestru... ona je este len decko a nechape, ze niekoho to moze naozaj trapit, aku ma postavu... podla mna mas idealnu vahu. dnes sa sice nosy byt extra vychudnuta, ale aj chude zeny a dievcatamaju problemi, lebo vatsine chlapcom/muzom sa pacia zeny ktore maju tvary. netrap sa svojou vahou, lebo su aj dolezitejsie problemi v zivote:)

senxa

pocitujem hlad,ale neviem ci si mam nieco vziat
po1.bojim sa ze zase priberiem
po 2.uz je po 16.00
a po 3.keby som sa pre nieco, rozhodla tak co,tak aby som nepribrala??jogurty uz nemam musim doplnit zasobu,ale co mam zjest?papriku mozem ??takych 5 koliesok???

agina

senxa v prvom rade si uvedom, ze ide o tvoje zdravie.Ak budes dalej prevadzat tie bulimicke vystrelky, pojde to len dolu vodou.Pokazis si svoje zdravie, psychicku aj fyzicku pohodu. A mozno uz navzdy.Nie je pre teba lahsie jest 5x denne mensie porcie a nejaka fyzicka aktivita??? Ved si normalne rozumne dievca.Tvoja 13 rocna sestra je slusne povedane rozumovo nevyspela, ale neboj sa, ona to pochopi, az bude starsia.Vobec si ju nevsimaj a venuj sa zdravemu zivotnemu stylu a nechci sa opicit po druhych.Urcite si taka krasna aka si.Ver mi. Ved mas idealnu vahu.Neblazni.

senxa

kolko meriam??mam 163cm....sestra je sice v puberte,ma len 13 rokov...ale....v podstate,ja by som aj chcela schudnnut..a mozno nie takto..chcela by som zdravym stylom,ale ked pridu zas nadavky,zas lutujem,ze som napriklad rano ziedla jablko..a uz mam pokazeny cely den.

Soraja

52kil? A kolko merias? lebo ja mam o 13 kil viac a ked som mala 55 kg tak som bola kost a koza. Dievca nevsimaj si sestru,robi ti len napriek, ked sme boli s brachom mladsi a v puberte, taks me si tiez nadavali do tuckov a slepych okuliarnikov, ved to su take detske hadky. Ona este nie je rozumovo vyspela a nevie, ako velmi ti to ublizuje. Byt vychudnuta ti nestoji za to, aby si mala chorobu, z ktorej sa dostava velmi velmi tazko. Ak s tym nevies prestat, tak mi daj mailovu adresu, poslem ti nejake tie fotky a uvidis, ze ta to strasne rychlo prejde a radsej budes mat aj 100kg (obrazne povedane). Pekna postava nie je vsetko, ja nie som chuducka, som gulatejsia, ale je mi takto fajn, chlapi sa nestazuju, aj sa otacaju. Bud hlavne ty sama spokojna sama so sebou a na sestru kasli.

senxa

dievcatka,ste uzastne...
ja si to snazim nevsimat,jednoducho niekedy je to fakt velmi vela namna..mavala som vzdy vahu 50kil.ked som nic nejedla,mavala som 48 ale teraz ked zjem vyzvraciam..ale zas,niekedy spapam a nezvraciam. momentalne mam 52 a je mi stoho nanic:((a pritom aj cvicim,ale nejako nic :(

kimka

Nedaj sa ničiť. Súhlasím s jucikou. Treba jesť všetko s mierou, po 17-tej nejesť vôbec a piť aspoň 2,5 l čistej vody/nie minerálky /denne. Som si istá, že výsledok sa dostaví. Ozaj a čo je podľa teba "tučná"?

zaujimave

asi sa lahko hovor,aby si ju nepocuvala...ale viem,ako ti je,to iste robila sestra mne....hoci som od detsva schudla,dodnes ma komplexy a vzdy,ked sa na man pozrie,viem,ze daco sa jej nezda,je to strasna zataz psychicka,ked ta najblizsi potopi....mojej sestre dohovorili rodicia,ale ten pohlad mala stale :(