DIEŤA DIABETIK

RNG

Zasada je : menej sacharidov a cukrov, mensie problemy s cukrom v krvi..
Okrem momordici charantie(bitter mellon=horky melon) ktore zrejme ten dia caj ma su aj ine ucinne na regulaciu cukru.:morusove listy, skorica, chrom a ine.
O co by som sa ale pokusil je regeneracia pankreasu, u deti je to skor mozne, ako u starych ludi a mne sa to ciastocne podarilo(cez sestdesiat)
Hlavne na regeneraciu je gymnena sylvestris, sylimarin a alfa lipoicka kyselina, pomocne su NAC, acetyl L carnitin a regeneracny L-carnosine(aminokyseliny).
To su vsetko potravinove doplnky, tj volnopredajne a bez ziadnych skodlivych ucinkov.

marika158

mám dcéru diabetičku má 4 roky a chorá je pol roka,dáte mi vedieť aké výživové doplnky jej mám kupovať,pijeme dia čaj ale je horký tak ho kombinujeme s čučoriedkovým a žihľavovým,užíva bkomplex aerius od alergologa,čím jej môžem ešte pomôcť,máme aj mladý jačmeň

lilien

Sasa1 všetko sa dozvieš na fore Všetko pre naše deti.Mám tam článok.Kupujem jej vitamíny pre diabetika myslím že sú z nemeckej výroby a čajíky pije tiež na zníženie hladina cukru.

sasa121

Nemám síce dieťa diabetika, ale viem dosť o deťoch,ktoré DM majú.Nepíšeš,či picháte inzulín,ako si udržujete hladinu cukru.Veľmi dobré skúsenosti majú s Aloe vera z firmy FLP,ďalej firma ponúka detské vitamíny, veľmi kvalitné a čajík,ktorý tiež znižuje hladinu cukru v krvi.Nepíšeš,koľko má potomok rokov.Pri DM musí brať nejaké doplnky výživy, lebo vedľajšie účinky DM sú veľmi nebezpečné, to určite vieš, poškodzujú sa očká, cievy,obličky.Dbaj na to, aby tie doplnky boli čisté, prírodné,bez chémie.