Hrcka (?) na semenikoch

petero000

ahoj,pred par rokmi som si nahmatal na semennikoch gulocku,ona je vlastne umiestnena tak vstrede tzv. nadsemennikom ktora nebola a nieje bolestiva do teraz .trocha sa zvetcsila apreto by som sa chcel dozvediet viac .vdaka

petero000

ahoj,pred par rokmi som si nahmatal na semennikoch gulocku,ona je vlastne umiestnena tak vstrede tzv. nadsemennikom ktora nebola a nieje bolestiva do teraz .trocha sa zvetcsila apreto by som sa chcel dozvediet viac .vdaka

petero000

ahoj,pred par rokmi som si nahmatal na semennikoch gulocku,ona je vlastne umiestnena tak vstrede tzv. nadsemennikom ktora nebola a nieje bolestiva do teraz .trocha sa zvetcsila apreto by som sa chcel dozvediet viac .vdaka

no name

priateľ ma na semenníku mešiu hrčku, v poslednej dobe ho začal semenník aj bolieť..može to byť z toho, že zdvíhal ťažké kamene?? može to byť pruh? dakujem za radu

farto

ahoj wotan.velmi pekne dakujem za radu a myslim si ze mas aj pravdu co som velmi nerad.vies o tom aj nieco blizsie?najhorsie je ze ja som tera v zahranici a doma budem az v januari a tu sa mi neda ist k urologovi.moze to byt vazne ked to odialim.diki za odpoved

farto

chcel by som to spresnit je to taky uzlik v miesku dole pod lavym semenikom.a vlastne v poslednej dobe sa mi zhorsil aj ejakulat mam ho menej a niekedy je taky zltkasto zeleny dakujem za rady

farto

ahojte ja som sa chcel zase spytat ci by mi niekto nevedel poradit co mozem mat ja.nasiel som si taku hrcku ale nie na semennikoch ale na zlazach ktore su pripojene k semenikom.mozu to byt tiez iba cysty?

1212

chod za urologom ..lebo aj neskodna cysta moze narobit bordel ...a vajecniky maju zenske ..chlapy maju semenniky ..:))

bezak ondrej

jjjjjjj to su krcove zily na vajciach. Neviem ako sa to presne vola. Netreba s tym nic robit, ma to kazdy piaty muz. Na Slovensku to odstranuju vazektomiou, ale nema to nijaky vplyv na nic. Moze to sposobit docasnu nizsiu kvalitu semena, lebo tej jeden semennik je teplejsi, ale... Podla mna aj 3 lekarov u ktorych som bol nejde o nic.