vycita mi, ze priberam!!!!!!

Príspevok v téme: vycita mi, ze priberam!!!!!!
nataska

Vazne som rozculena!!!! Priatel mi vycita. ze som pribrala,mam 55kg,vysku 164. Mala som 50kg vtedy bol cely nateseny, ale ja som sa obmedzovala v jedle a cvicila stale.Ja sa snazim aj teraz schudnut, ale ide to pomalsie, kedze stravujm sa normalne, cvicim.Ale tie jeho neustale poznamky, mi uz piju krv! PRECO VSETCI MUZI VYHLASUJU, ZE NECHCU VYCHRTLINY,ALE KED CLOVEK SA CHCE NAJEST, TAK JE ZLE?!!!!

fraisee

no ten ta musi strasne lubit, ked pocita kalorie namiesto teba. nechapem naco stracas cas s niekym, kto je s tebou len kvoli vyzoru.

danonka

toto robil aj moj byvaly.. neustale mal pripomienky k mojej postave, vazila som 60 kg pri vyske 170 a rozhodne som netrpela nadvahou.. teraz vazim 55kg a este stale ma pocit ze by som mohla schudnut, ale mne osobne pomohlo ked som stratila trpezlivost a dala ultimatum.. bud s tym prestane alebo dovidenia... a bol klud ;)

naatta

som rozvedena, a teraz, ked si po case vybavujem, co bolo..tak jeden s prvych signalov boli vycitky, ze mam schudnut. Mala som 170/78. Ked uz toho bolo dost, raz som mu povedala, ze ak to este raz budem pocut, dam o rozvod. odvtedy bol ticho, ale neodpustil si poznamky typu: ta hlasatelka vyzera ako prasa.... a pod. teraz po rozvode som stastna, ze som sama a nemusim taketo dristy od nikoho pocuvat a dokonca som schudla.
Takze rada: Kopnut do riti a to hned teraz, kym nebude neskoro.

miruska2222222222222

no ja mam 170cm a mam 44kg,,,:) sice este nemam ani 15 .kramy mam uz 4 roky takze v pohode...ale podla by ti vycitat nemal

zmatena

aj moj to obcas robi, nerobil to iba ked som schudla z 57 na 55, to som bola podla neho idealna,lebo to je idealna vaha, a meriam 167cm. no najhorsie je ze ho strasne milujem a aj ked mi jeho poznamky nicia zivot (napr. kam ides taka zbalena s tym kufrom) nemam sil ho opustit lebo nieco ma pri nom stale drzi ako magnet. a on pritom meria 174cm a vazi len 60kg,teda je chuducky,ale ked ja mu poviem ze nech priberie tak sa urazi a povie ze ked sa mi nepaci mam si najst druheho.vela krat zo zurivosti som mu povedala ze fajn najdem,ale on sa nad tym len usmieva lebo vie ze ho nenecham.som zufala..nenavidim svoje telo, mam psychicke problemy....poradte

evul

Kopnut do g...ehm, zadku, a poslat prec takeho chlapa. Akoze sorry, ale keby mi toto nejaky hovoril, tak skonci okamzite. Urcite vyzeras perfektne, a okrem toho, kazda z nas si zasluzi normalneho chlapa. Ktory ta bude mat rad, aj keby si mala 100 kg, lebo bude lubit teba - bez ohladu na to, ako vyzeras. A mozes mu odkazat, ze nie vsetkym chlapom ide len o postavu - vidis to aj tu. Vela stastia :)

sklamany

Robim kulturistiku da sa povedat, ze vrcholovo, priatelku som mal bulimicku a velmi sa trapila, ze pre mna vyzorom nie je dost dobra... Nikdy som jej vahu nevycial, na vahe predsa nezalezi! Aj keby mala 80kg tak by bola stale moja milovana! A to som jej aj povedal... Ale ani moje stale uistovanie ju o tom nedokazalo presvedcit a rozisla sa somnou...vnutorne to nezvladla... NA VAHE NEZALEZI A KOMU ANO SI LASKU NEZASLUZI LEBO SKUTOCNE NEMILUJE!!!

nataska

Dakujem za vase prispevky,veeeelmi potesili:))) ja som tiez toho nazoru, ze nemalo by ist o vyzor, on mi este aj povie, ze kazdemu chlapovi ide iba o to. Ja mam peknu postavu,ale on ma rad take chude,a ked mu vravim, ze ked nahodou budem mamicka, ta co? Tak mi,akoze zo srandy, vravi, ze si budeme smskovat!! Asi ho poslem tam odkial prisiel- do posilovne, tam sme sa totiz zoznamili:)))

mimi.a

a on ma aku postavu?? Lebo nie ze vodu kaze a vino pije... Ja osobne by som sa na neho vykaslala. Ked sa mu nepacis, nech si najde v prirodovednom muzeu nejaku kostru a rovno sa s nou ozeni. A ty si najdi nejakeho normalneho chlapa, ktory ta bude mat rad nielen preto ako vyzeras ale aj zato aka si. Ja mam viac ako par kil navyse ale moj manzel lubi kazde z nich:))