Ginko biloba - lieci alebo nie?

moloch

Ale lekarka mi napr.predpisovala k antidepresivam aj Piracetam,co je klasicke nootropicum,ale nie na bylinnom zaklade.Nemal som z toho nejake vedlajsie ucinky.A cital som,ze sa takto Piracetam zvykne predpisovat bezne k antidepresivam.

moloch

RNG,mozem kombinovat antidepresiva (Wellbutrin) s ginkom alebo s inymi podobnymi latkami?(Maca,Ginseng...)
Viem,ze nemozem sucasne uzivat lubovnik,ale o ginku v spojeni s antidepresivami som sa nikde nedocital.

RNG

Kazdy mame potraviny, ktore znasame a ktore nam nerobia dobre.
Zrejme u teba je to gingko.
Ja som bral 800 mg(25% ginkolidy) a necitil som nic.
Az ked som to spojil zs inymi nootropics(20 mg vinpocetin, 50 mcg huperzin A) zena mi tvrdila, ze som sa uplne zmenil, rozpraval som extremne rychlo, bol som vybusny, takze som to prestal brat.
Ved v podstate si nepotrebujem este podporovat umelo mozgovu cinnost, aj ked "neskodnymi"prirodnymi prostriedkami.
Zrejme na mna to bolo predavkovanie.

stando

Ja som uzival gingio,ktore dostat na predpis v lekarni.Obsah - 40 mg v jednej kapsule.Ucinky boli dost divne-bud sa mi z neho chcelo velmi spat,alebo na druhy den som bol "rozsypany",cely som sa chvel,hlava mi isla prasknut,samovolne pohyby tela...proste hroza.Tak fakt neviem,preco ma ginko na mna take ucinky,ci je to tym,ze az tak roztahuje cievy.Skusal som to viackrat,ale stale s tym istym ucinkom.

Ivka 1

Účinky – ENERGIA MOZGU VO FĽAŠTIČKE
-posilňuje steny kapilár, zvyšuje cirkuláciu krvi do mozgu „mozgové tonikum“. Pomáha pri mozgových príhodách, pri studených končatinách, zlepšenie študijných výsledkov.
-ak vám antidepresíva svojim účinkom znížili záujem o sex, ginkgo by mohlo pomôcť .
-pomáha pri chorobe z nadmorskej výšky – zmierniť závrate, pocit nedostatku vzduchu, pocit na zvracanie, bolesti v rukách, nohách súvisiace so zúžením tepien

RNG

Gingko je antioxidant, ovplyvnuje cirkulaciu.
Priamo na psychiky su ine-nootropics.Napr lubovnik, zensen,vinpocetin, huperzin triptophan,SAM...