Betain HCL alebo Colonix?

babena

no okik poviem to este raz tak pozistovala som si vsetko o tych traviacic enzymoch mne je to vsetko jasne len ja nemam problem s travenim ja mam len porusenu crevnu floru okik???....nechcem brat ziadne emzymi na pretravenie lebo mne potravu dobre strabvuje len ma nenormalne nafukne po kazdom jedle ...beriem meteo ale to mi ju neupravi na stalo preto chcem skusit nieco no nie enzymi ..pozerala som veci okolo bromeline nejaky track ci ako pankreolan atd enzymi a ten betain to ma podobne ucinky len to nieje tableta len potravinovy doplnok ...tak uz neviem co robit

RNG

Jedna zo zloziek je aj pankreatin, vytazok z pankreasu prasata, ktory obsahuje hromadu traviacich enzymov, ostatne su rastlinneho povodu. Samozrejme tam nie su ziadne synteticke veci(mimochodom, este nikdo nevie syntetizovat enzymi)

rypka

a je to ciste prirodny produkt? nevadia tam tie zivocisne zlozky? co presne ake enzymy obsahuje-na pankreas, ci na co? tych enzymov je milion.mna tiez naduva ale nechcem schudnut

RNG

To nieje moja zmes, je to jeden z vyrobkov firmy NBTY pod nazvom Multi-Enzyme Formula(podla obsahu ma 10 zloziek, rastlinne aj zivocisne), zda sa velmi dobry v zrovnani s podobnymi zmesami.Podla cisel obsahu.
Mne to pomohlo proti naduvaniu, iste to pomoze aj mnohym inym.A vyskusal som viacere znacky, tento pracuje (aspon na mne) velmi dobre.

RNG

Bromelain pomaha travit bielkoviny, podobne aj papain.
Dufam, ze mi schvalia aj nejaku zmes enzymov, poslal som tam zmes podobnu Wobenzymu, ale modernejsiu a ucinnejsiu.
Informujte sa u konatelky.
Tak isto na Betain HCl

noonaa

potrebovala som nejake enzymy na travenie,ale v lekarni z tych,co odporuca rng nemaju nic....tak mi dali toto,nemam nafuknute brucho,aj mi lepsie travi.....ale chcela som sa opytat,ci nema niekto stym skusenosti