Prsia s bradavkami obratenymi dovnutra

Príspevok v téme: Prsia s bradavkami obratenymi dovnutra
miriam5

Chcem sa opytat ci ma niekto podobny problem, ci je to v poriadku. Mam 27r, prsia c.4 , no bradavky nie su smerom vonku, ale dierka do vnutra. Je to normalne? Pri drazdeni, je to v poriadku su smerom vonku, no normalne su vo vnutry stiahnute. Je tam "dierka a nie kopcek". Viem, ze sa to da operovat, no chcela by som vediet, ci je nas takych viac, ci je to ojedinele. Dakujem. Prajem Vam pekny dnik.

velkovajciak

Daj si aplikovať piercing do bradaviek - prsia nielen skrásnejú, ale aj problém s vpadnutými bradavkami sa odstráni ;-)

pinky pie

Pripomenuli ste mi problém, ktorý ma kedysi trápil :-) tiež som nevedela, ako to riešiť, či je to normálne a nepáčilo s a mi to.
problém sa vyriešil sám, dojčením môjho syna, aj keď som sa pôvodne bála, že nebudem schopná dojčenia s takými bradavkami. Teraz je to všetko krásne ako má byť, dokonca niekedy až nežiadúco pretŕčam bradavky v tenšom spodnom prádle.
Predpokladám, že tie dolu spomenuté pomôcky majú rovnaký efekt ako dojčenie, takže zrejme stojí za to skúsiť ich.

Kldr123456

Chcem sa spýtať mám 13 a tiez mám tento problém no nikomu som to nepovedala lebo som si myslela ze sa to samo napravi ale akosi nič. Mám ešte čakať kým mi prestanú prsia rásť alebo to mám uz teraz riešiť? Ďakujem za odpovede..

Kldr123456

Chcem sa spýtať mám 13 a tiez mám tento problém no nikomu som to nepovedala lebo som si myslela ze sa to samo napravi ale akosi nič. Mám ešte čakať kým mi prestanú prsia rásť alebo to mám uz teraz riešiť? Ďakujem za odpovede..

Michelline

Ahojte,mam(mala som) podobny problem s vpadnutymi bradavkami ale zacala som pouzivat Niplette system a naozaj mi to pomohlo tak odporucam vsetkym stoji to za to...

Niplette mozte najst na tejto stranke vyjde vas to asi o 20 eur meneej ako na ostatnych(2ks).

www.docsimon.sk.

ina.ingrid

z hladiska mediciny ide vlastne o skrateny mliekovod, riesit to akupunkturnou liecbou...neviem...ale mozno to skusim :D