Akné a moč?

damian

Romana, ako som casto pisal, moc je najlepsi ranny, ale ma odstat do vecera (a este lepsie do nasledujuceho vecera, koli koncentracii) a natriet na noc na cistu tvar umytu teplou vodou, vycistenu a nechat posobit celu noc. Rano umyt studenou vodou BEZ MYDLA!!!

lizanka

ja pouzivam uz cca 1/2 roka, prvy mesiac to pomahalo priam zazracne, ale nakoniec prestalo uplne. teraz to uz kombinujem s kokosakom a GSE(to aj vnutorne) a zatial zabera, pomaly ale isto, ucinok mocu bol bleskovy ale nie trvaci

keka

ludia tusim ste ma ukecali a dam sa na to aj ja.. nemam sice nejaku aknoznu plet ale dokonale to tiez nie je.. ta kyselina mocova, ktoru moc obsahuje si nas organizmus chrani, je dolezitym antioxidantom.. ja som si kupila krem znacky DOLIVA, je skvely, tiez obsahuje kyselinu mocovu..

shagya

kludne na celu tvar nemusi to byt nutne len na postihnute miesto...ale podotykam ze treba pit vela cistej vody aby bol moc kvalitny...a este osobna skusenost..: ano naozaj to pomaha...dokonca vzhladom na to ze ja pjem bezne tie tri litre denne som mala dojem ze vysledky som videla hned rano..ale u kazdeho je to individualne..

tralala

Ja mam vela akne aj na chrbte, nielen na tvari, rozne formy a hrozne ma to trapi, lebo si nemozem dat ziadne pekne tielka v lete, lebo to hrozne vyzera. Takze si mam natieram moc aj na chrbat? A mam si ho natierat na cely chrbat a aj tvar alebo len na vyrazky? S chrbtom to asi bude vacsi problem, byvam s priatelom a nebudem ho prosit aby mi mocom natieral chrbat. To si radsej nejako vykrutim ruky a skusim to tak. Ale hlavne ma teda zaujima, ci si to natierate na pupaciky alebo na celu tvar???

suuuuuuuuuuzi

NO o tomnto soms a dopočula od kamratky ktora to praktizuje dva roky ma plet jak babika a bez ejdnej chybicky...chem to vyskusat ibaze sa bojím toho zapachu.....a este by m azujimalo preco ked je moc dobry lekari na neho stale vvaruju ked sa deti vycikaju do bazena ake je to nebezpecne ze v moci je vela bakterií