Cistenie pleti ultrazvukom - Kde v BA?

Michaela 222

ti aika 86: jej aj ja som bola v salone frais a bolo to super.. som neverila ze sa tak lahko a rychlo da vycistit plet. lebo mna uz biekedy nebavi tak dlho na tej kozmetike cakat...a moja plet bola potom uplne super...taka jemna a komplet vycistena...lebo ked vam robi cistenie kozmeticka tak sa to neda spravit az tak dokonale ako s tymto pristrojom a tiez ma to vyslo strasne malo aj to ma dost zarazilo!!

aika86

Ja som bola na čistení pleti ultrazvukom v Bratislave na Radlinského v Inštitúre Frais - stálo ma to pár Eúr a výsledok bol supeeeer. Úplne čistá hladká pleť - aj nos a brada - perfektné. Chystám sa tam znovu.

nikol84

stevia - ano, uz som tam aj bola, pred 2 tyzdnami:)...ale to nie je len cisto ultrazvukove cistenie...teda v mojom pripade to bolo hlbkove cistenie pleti a sucastou toho bolo aj ultrazvukove (s ionofrezou) a este vela dalsich procedur, ani neviem ako sa volaju...no kazdopadne bolo to ine, ako klasicke cistenie...

nikol84

ahojte, nikto nic nevie o tom cisteni pleti ultrazvukom??...prosim, ak viete, dajte kontakt, najlepsie BA, NR a TT a okolie...dakujem

khadeeja

prosim vas mohol by mi niekto poradit zijem vlondyne a velmi by som potrebovala pravidelne cistenie ultrazvukom lenze tu to vobec neviem najst nikde vsalonoch a neviem ako sa to presne povie po anglicky dakujem...