Potenie v podpazusi... nadmerne potenie

Príspevok v téme: Potenie v podpazusi... nadmerne potenie
katica

je to dost trapne, neviem co si mam oliect, stale sa potim v podpazusi, v lete, v zime, v kuse... nemozem nosit donekonecna cierne veci, lebo na tych sa tak neda vidit... uz som skusila vselijake dezodoranty a nic nezabralo....iba zmierbńuje, ale neprestane... zavidim zenam, ktore moze nosit farebne tricka, atd. prosim o rady .. :(

blufee

a nemoze ten driclor nejak uskodit??... lebo potenim sa vzlucuju nepotrebne latky...nebude to mat na zdravie nejaky vplyv?...a suhlasia s tym lekari??

denisa

ahoj vedel by mi tu niekto poradit co s nadmernym potenim???citala som uz vela clankov o tom ale neviem v kazdom sa pise nieco ine...prosim poradte mi..dakujem dada..

kitti

Katica,uz som pisala,ze potom ked sa prestanes potit,staci pouzit Driclor raz do tyzdna,alebo podla potreby.Ked nepouzivas Driclor,nemala by si sa potit.Kym sa potis,dovtedy treba castejsie pouzivat,potom menej.Ta sucha pokozka sa ti potom upokoji,ked nebudes tak casto pouzivat.Neboj sa budes mat pekne podpazusie

katica

nikto neodpoveda??? :(
preco svrbi podp. 3 dni som pouzila driclor, teraz dva nie...kedy mam znova zacat, nepotim sa, ale troska obcas svrbi.... a sucha koza, to je prirodzene??? prosiiiim

katica

pouzi to den, potom aj dalsi, to vydrzim bez holenia... ved je zima, das si sveter a pod tym to nikto nevidi :) ja som to mala dvakrat a je to zatial fajn :) dnes si dam prestavku, a ptom uvidime, ale najpr treba castesie nez raz tyzdenne,aj ked to stipe a pali... vela statsia, potom napis ako si dopadla.... a keby niekto vedel odpovedat, ked vynecham den, budem sa hned znova potit alen´bo nie...????

mimuska

ja som si to tiez myslela. ved nikde okolo nevidim ludi s opdobnym problemom ani takych nepoznam. je to strasne neprijemne, lebo to trva stale. v lete, v zime, strasne. ja si to idem kupit dnes, a neviem ako to vyriesim s tym holenim pretoze sa holoim kazdy den. ale ked tu pisali niektore ze to pouzivaju len raz tyzdenne, tak potom by to nemal byt problem. :))

katica

mimuska, precitaj vsetko co je tu napisane.... co mi reagovali na otazku, ja som Driclor kupila za 197 korun, je to trosku drahe, ale ked pomoze... i nikdy si to nedavaj na cerstvo oholene podp. lebo to neprezijes... :) vela stastia, a ja som si myslela ze som jedina na svete kto ma taketo problemy s potenim...

mimuska

ahojte esteze sa tu objavila tato tema, mam taky isty problem ako ty katica a je to hrozne.... hanba len zdvinhut ruky... skusim to tietz tu vecicku som zvedava ako to dopadne

katica

hm... kupila som driclor, po prvom pouzity som sa uznepotila, teraz v noci som to mala druhy krat....a.... stipalo, a mam troska scervenanu kozu, to je normalne? to zminzne? ako mam postupovat s pouzivanim dricloru??? dakujem za rdy.... inac zatial si myslim ze je fajn vodicka, lebo naozaj citim ze pomaha....