prečo si nezaslúžim lásku? čo robím zle?

Príspevok v téme: prečo si nezaslúžim lásku? čo robím zle?
depka

Prosím vás, ja to fakt nechápem, prečo je láska najhorší cit zo všetkých? Prečo si nezaslúžim to aby ma nikto miloval takú aká som? Je mi z toho fakt do plaču, síce fakt je že mi už slzy tečú po lícach...Ale to je jedno. Prečo ma láska obchádza ako by som mala mor, prečo keď som si už myslela že som konečne našla toho pravého tak mi vždy zasekol sekeru do chrbta a to sa mi stalo už 2x a úplne rovnakým spôsobom. Povedzte mi ČO ROBÍM ZLE. Obaja chalani čo som mala zrazu chodili ešte s ďalšou babou a nakoniec som bola ja tá odkopnutá. A prečo sa práve ja cítim zle? Načo mi je takýto život, ako mám žiť keď už ani nedokážem veriť v skutočnú lásku. jediné čo cítim je obrovská nenávisť. Prosím vás, zastrelte ma niekto, ale fakt. Ja nevládzem!!!

jaja

depka ja tiez poznam depresiu,ale s nou treba bojovat,nie sa jej poddat....a bojovat mozes len ty,neskryvaj sa za chorobu,viem,ze je to tazke pokial nou trpis,ale vzdavat sa to nie je spravne...

jaja

inak ludia,nezda sa vam niekedy,ze naozaj isti ludia,ktori pisu prispevky nechcu pomoc,ale len aby sme ich lutovali,co sa v tom vyzivaju ci co?=D

depka

aja 25, no neviem či préjde...na psychiatrii v papieroch mám napísané ťažká fáza depresie bez psychotických príznakov alebo nejak tak

depka

jééj, ja som zamilovaná do môjho kocúrika, som najšťastnejší človek na svete..xixix...dieťa chvalabohu nemám, zamestnanie tiež nie a ani školu...no dobre, tak ja sa idem doraziť, vyšlo tu na chvíľu slnko tak idem na bajk pozrieť nejaké tie "hubičky" tie som ešte neskúšala ale zhruba viem kde ich hľadať...xixi...Majte sa...ccc a ja som si myslela že pri mojom veku som už z takýchto pičovín vyrástla...

jazmin

človek ale nevie ľúbiť takého človeka, ktorý ti ubližuje, vkuse ti hovorí, aká si sprostá,nemožná (myslím na otca), že bez neho by sme nevedeli ani kde sa máme "vysrať" s prepáčením za výraz. Ale je to tak. Nehovorím po materiálnej stránke nám dá všetko, ale nás už peniazmi nezíska, už máme na to rozum, asi keby to začal skôr, možno. Ale teraz už nie.
Ale to nestačí. Možno že práve tým chce niečo vynahradiť, neviem,to vie iba on. Vieš keď som skončila školu, a hľadala prácu, a nenašla, lebo chcela som nejakú lepšiu prácu, a ťažko sa hľadá práca, no a samozrejme som nenašla, ale nie preto, že by som nechcela. Vieš čo som dostala? preto nemám prácu, lebo nie som taká, že si neroztiahnem nohy. Keby som bola, mala by som. Takže tak. Neviem, kto by mal rád takého človeka. Ale ja ho neviem ani nenávidieť, iba ho občas ľutujem, a som sprostá, ale viem, že keď bude starý, a bude potrebovať pomoc, neodmietnem, lebo nie som taká. Ale ja nechcem ťa mojimi problémami obťažovať, ani nechcem aby ma niekto ľutoval, iba je dobré sa tak občas vyrozprávať, ľuďom ktorých nepoznám ani oni mňa, tak inkognito. Lebo to by som asi nevyrozprávala ľuďom ktorých poznám, neviem ako by reagovali,ľútosť nepotrebujem, a každý má svoje tajnosti v hĺbke duše, a málo je tých, ktorí si zaslúžia aby o tom vedeli

ethel

Depka.....láska k dieťatu,láska k domácemu miláčikovi,láska k vlasti,láska k zamestnaniu....ale tebe asi zbytočne budem písať ďalšie,lebo ty si zaslepená len jednou možnosťou!

2 depka

aj ked tu lasku najdes, urcite pridu ine problemy a ked to budes takto brat, tak sa budes chciet zabit pre nieco ine