CHRbtica-poradte, boliii

Príspevok v téme: CHRbtica-poradte, boliii
zuzanaa

ahojte, v stredu som to asi poriadne prehnala s pracou, pretoze som bola cely den zohnuta a pracovala som, a teraz ma strasne boli chrbat, pri lavej lopatke, ked sa zohnem tak citim ako keby som tam mala nieco zaseknute, zacne ma to poriadne boliet a bolest mi vyraza az na srdce, objednala som sa na ortopediu, ale vezmu ma tam az o mesiac, poradte co mam dovtedy robit, nejake cviky alebo zazracne masticky, dakujem

zuzanaa

no ano, mavam, maslela som si ze je to od zaludka, takze to nie je od srdiecka?boze sa mi ulavilo....ked ja sa nemozem ani zhrbit, musim byt stale vystreta, lebo mam pocit ako keby som tam mala nieco pricviknute

zuzanaa

chcem sa este spytat ci je mozne, ze ma od chrbtice picha pri srdci, hlavne ked sa zohnem alebo urobim urcity pohyb...moze to byt od srdca?lebo pred par mesiacmi som bola u kardiologa a vsetko bolo v poriadku, tlak nizky.

RNG

Skus MSM krem. Alebo krem s obsahom aspirinu, ja som urcity cas pouzival svajciarsky Sportusal(obsahuje rozne rozpustidla, ako salicilaty, DMSO,heparin)

zuzanaa

ked ja som si to uz masirovala doma pristrojom na masirovanie, a mam pocit ze mi to vobec nepomohlo, ale skor ma to po tom zacalo este viac boliet, asi som si to podrazdila :(((