Onychomykóza - pleseň nechtov

lulu22

preboha, lovas942=roland98=Mudr.Sulova=Duvalova, ty už sem neprispievaj, lebo si trapný/á. sa pozri pod svoj nick a zistíš aj ty sám/sama, že je vidieť tvoja IP adresa a tzn.že si jeden človek. blik? :D:D:D:D

roland98

Dobry den, ja som bol u pani Inge a mam 15 rocnu pliesen,po troch navstevach sa mi nechty zacali menit,som rad ze mi svitla nadej a nelutujem ze cestujem raz za mesiac az z Trencina,tu siroko daleko mi nik nepomohol ani lekari a pliesen sa zhorsovala z roka na rok,uzival som vnutorne aj prirodne kvapky,a precistil si organizmus od pliesni,uplne super aj to tam ta pani ma...je to na Exnarovej ulici 2 v Bratislave v Ruzinove...dakujem pani Inge...kontakt 0911987564

surry

tpch,suhlasím s tebou,zarábajú na ludskej hlúposti a neštastí...Ja ako laik si myslím,že i keď sa preliečim,ten poškodený neht mi bude musieť odrásť....To je jak s tými 100percentnými tabletkami na chudnutie a pod.

tpch

heh, ta asi strhava nechty kliestami vcelku, ked jej mizne plesen uz po prvom osetreni :-D K tej by som nesla ani pod vplyvom navykovych latok, heh.

surry

Mne sa urobila mykoza na nehtoch.Začalo to nenapadne,od krajov sa mi začali vytvárať biele miíesta,myslela som si,že to mám od baleríniek,čo ma otlačili,na termálne kupalisko,som si spomenula až neswkor...Hneď som išla ku kožnej lekárke,druhý týžden beriem tablety MEDOFLUCON a striekam si ich sprejom ACandibene,všetko je na predpis.Treba to preliečit tabletkami,vodičky nepomožu...A nezmizne to hneď to nečakajte,je todlhodobá liečba.

analyn

mudr. Sulova= Duvalova= lovas942. ta pedikerka musi byt vo velmi zufalej situacii, ked si takto robi reklamu. radsej sa jej vyhnem velkym oblukom!

Mudr.Sulova

Dobry vecer,zdravim vsetkych ktory sa trapia s pliesnou na nohach a nechtoch,doporucujem navstivit odbornicku,uz na prvom sedeni je vidiet velka zmena...kontakt 0911987564

magnum

liečiť onychomykózu je dlhodobá záležitosť.Pri dodržaní prísnej hygieny,striedaní ponožiek aj viackrát za deň,dezinfikácii obuvi, čo najviac možnému obmedzeniu cukrov.Všimnite si,ako si ich telo žiada- bojujte,maximálne obmedziť.
Vnútorný boj je dôležitejší a to , čo ušetrite na cukroch investujte do vhodného prípravku vonkajšieho.Ak vám nesedia prípravky z oregánu doporučujem magnumkompozitum-masť.Objednate na 0905325352.Určite pomáha.

magnum

liečiť onychomykózu je dlhodobá záležitosť.Pri dodržaní prísnej hygieny,striedaní ponožiek aj viackrát za deň,dezinfikácii obuvi, čo najviac možnému obmedzeniu cukrov.Všimnite si,ako si ich telo žiada- bojujte,maximálne obmedziť.
Vnútorný boj je dôležitejší a to , čo ušetrite na cukroch investujte do vhodného prípravku vonkajšieho.Ak vám nesedia prípravky z oregánu doporučujem magnumkompozitum-masť.Objednate na 0905325352.Určite pomáha.